Як вдосконалюватиметься банківський сервіс у 2024 році

Сергій Мамедов, заступник Голови Ради директорів Конфедерації будівельників України, голова правління ГЛОБУС БАНКУ виділив кілька важливих напрямків розвитку банківської сфери у 2024 році, на яких зосередяться комерційні банки.

Серед них:

  1. Впровадження нових і вдосконалення чинних систем захисту персональних даних та захисту від кібератак;
  2. Подальша диджиталізація основних банківських операцій від найпростіших до найскладніших (наприклад, можливість оформлення іпотечного кредиту у телефонному застосунку) та доступність сучасних технологій якомога більшій кількості громадян;
  3. Поступове впровадження елементів штучного інтелекту в операційну систему банків;
  4. “Енергонезалежність” на випадок складних умов, пов’язаних з перебоями в енергопостачанні (участь у мережі Power Banking);
  5. Вдосконалення систем фінансового моніторингу та максимальна прозорість діяльності фінустанови: репутаційна “чистота” та відкритість.

“Попри певну невизначеність та наявні ризики, пов’язані з війною, у 2024 році українська банківська система вдосконалюватиметься, орієнтуючись на передові й де в чому “авангардні”, “революційні” технічні нововведення. Крім того, цілком можливе посилення конкуренції між фінустановами за клієнта саме завдяки інноваційним рішенням, роботою над вдосконаленням механізмів швидкого та ефективного обслуговування клієнтів”, — підкреслив очільник ГЛОБУС БАНКУ.