10 000 балів на «Власний Рахунок» за оплату з Mastercard®

Замовляйте на www.shop.silpo.ua, платіть карткою Mastercard® від Глобус Банку та отримуйте 10 000 балів на «Власний Рахунок»!

 

Як користуватися пропозицією:

- Авторизуйтесь на сайті www.shop.silpo.ua за допомогою логіна й пароля програми «Власний Рахунок» та оформіть замовлення на суму від 1250 грн.

- Оберіть зручний спосіб доставки: планова, швидка або самовивіз.

- Оплатіть замовлення карткою Mastercard – онлайн на сайті www.shop.silpo.ua при замовленні, на платіжному терміналі кур’єра, або на касі, якщо обрана опція самовивіз.

- Отримуйте 10 000 балів на картку «Власного Рахунку», з якої було зроблено замовлення.

 

Додаткові бали надійдуть упродовж 1-5 робочих днів з моменту здійснення покупки на карту «Власного Рахунку».

 

Акція діє з 15.01.2021 р. по 15.02.2021 р. включно на території України, де доступна послуга доставки та самовивозу «Сільпо», за винятком тимчасово окупованої території, визначеної законодавством України, і території проведення ООС.

 

Пропозиція діє за умови замовлення товарів на суму від 1250 грн. В акції не беруть участь товари категорії «Тютюнові вироби» та предмети, пов’язані із вживанням тютюнових виробів.


Fatal error: Uncaught ErrorException: Undefined offset: 2 in /var/www/globusbank/globusbank.com.ua/components/com_card_rate/scheduler.php:25 Stack trace: #0 /var/www/globusbank/globusbank.com.ua/components/com_card_rate/scheduler.php(25): F069bd4b7->errorHandler(8, 'Undefined offse...', '/var/www/globus...', 25, Array) #1 /var/www/globusbank/globusbank.com.ua/admin/components/sys_scheduler/lib.php(63): comCardRateScheduler::loadFromXML('') #2 /var/www/globusbank/globusbank.com.ua/admin/components/sys_scheduler/lib.php(33): sysSchedulerLib::executeItem(Object(stdClass), '30') #3 /var/www/globusbank/globusbank.com.ua/index_interface.php(69): sysSchedulerLib->execute() #4 /var/www/globusbank/globusbank.com.ua/index.php(9): Fea7e8f33::runScheduler() #5 {main} thrown in /var/www/globusbank/globusbank.com.ua/components/com_card_rate/scheduler.php on line 25