3 головні поради тим, хто вперше планує придбати авто в кредит

Сергій Кіпоренко, керівник напрямку автокредитування ГЛОБУС БАНКУ, надав 3 головні практичні поради тим громадянам, що планують вперше придбати авто у кредит. На його думку, потенційним покупцям необхідно звернути увагу на досить прості, але важливі речі:

  1. Звернутися до банку / фінустанови, що може запропонувати мінімум 2-3 варіанти автокредитів (кредитні програми з різними умовами придбання автомобіля, як за розміром першого внеску, так і за терміном його погашення (на разі перший внесок майже за всіма програмами становить від 20% вартості авто, за винятком умов кредитування у мережі Групи Компаній АІС, яка пропонує програми з першим внеском від 10%).
  2. Банк / фінансова установа має запропонувати досить широку “лінійку” партнерських програм з різними автобрендами за категоріями “економ”, “бізнес”, “преміум”.
  3. Варто орієнтуватися на співвідношення цінової категорії авто з умовами кредитної програми, щоб виплати за нею не перевищували 30% від щомісячного доходу позичальника.

“Наразі економічна кон’юнктура є досить сприятливою не лише для розвитку автокредитування, а й для зростання кількості громадян, що вирішать вперше в житті скористатися автокредитами. Очікується, що до кінця року кількість українців, що вперше купуватимуть авто в кредит, може скласти до 10-15% від загальної кількості “кредитних” придбань нових автомобілів”, - резюмував Сергій Кіпоренко.