5 порад підприємцям, які планують взяти участь у програмі “5-7-9”

Оксана Шульга, директорка департаменту малого та середнього бізнесу ГЛОБУС БАНКУ, надала 5 практичних порад підприємцям, які планують взяти участь у програмі “5-7-9”:

  1. Звернути увагу на банківські умови фінансування, за якими перший внесок за кредитом не повинен перевищувати від 10% до 20% (особливо це стосується цільових інвестиційних кредитів).
  2. Поцікавитися, чи готовий банк запропонувати програму з розтермінування виплат за кредитом у разі виникнення певних складнощів з його погашенням.
  3. Чи потенційно готовий банк надати кредит і на яких умовах, щоб “перекредитуватися”, тобто погасити наявні борги.
  4. Поцікавитися досвідом участі банку в інших пільгових державних програмах, таких, як, наприклад, “єОселя”, “Доступні кредити під 7%”, “Енергодім” (програма з модернізації житла) тощо.
  5. Дізнатися, чи бере банк участь у цільових регіональних програмах з відшкодування відсотків за кредитами програми “5-7-9”.

“Розвиток саме малого та середнього бізнесу, попри всі складнощі, є рушієм позитивних змін в економіці країни. І наше завдання, як і всього банківського сектору, всіляко сприяти українським підприємцям зростати та отримувати прибуток”, - підкреслила Оксана Шульга.