Акції "Плати Запасочкою" та "Запропонуй Запасочку другу" — результати відмінні!

Клієнти оцінили переваги платіжної карти Mastercard від Банку “ГЛОБУС”.

 

У Банку “ГЛОБУС” завершилися акції "Плати Запасочкою" та "Запропонуй Запасочку другу", які тривали протягом 5-ти місяців. Вони відбулися за підтримки міжнародної платіжної системи Mastercard.

 

Переможці отримали призи, а Банк “ГЛОБУС” може пишатися результатами. Так, за час проведення акцій кількість активних карток Mastercard “Запасочка” від Банку “ГЛОБУС” зросла одразу на 75%, а обсяг безготівкових розрахунків - на 67%!

 

“Ми задоволені результатами акцій, - заявила начальник управління платіжних систем та карткових продуктів Департаменту роздрібного бізнесу Банку "ГЛОБУС" Іванна Погуляйко. – та дякуємо нашому партнеру – компанії Mastercard — за підтримку наших ініціатив. Картковий бізнес є одним з пріоритетів для розвитку Банку. Ми бачимо, що рухаємося у правильному напрямку. Впевнена, що в майбутньому ми запропонуємо нашим Клієнтам ще цікавіші й привабливіші умови користування платіжними картками Mastercard. Відтепер усім зрозуміло, що платити карткою не тільки зручно, а ще й вигідно! Оскільки за безготівкові розрахунку банк дарує подарунки!

 

“Надійне партнерство міжнародної платіжної системи Mastercard з командою Банку “ГЛОБУС” показало, як можна швидко і якісно досягати ефективного результату, - підкреслила Світлана Когут, старший аналітик і проект-менеджер Mastercard в Україні, Молдові, Грузії та Середній Азії.

 

Про всі переваги користування платіжною картою “Запасочка” від Банку “ГЛОБУС” Ви можете дізнатися тут.