АКЦІЯ ДЛЯ КІНОМАНІВ

«Дивись українське разом з ПРОСТІР. «Викрадена принцеса: Руслан і Людмила»

Розраховуйся карткою ПРОСТІР та отримуй безкоштовно квиток на показ українського анімаційного фільму «Викрадена принцеса: Руслан і Людмила».

Учасником акції стати легко ‒ достатньо розраховуватися карткою ПРОСТІР у торговельних мережах та Інтернеті. Виграє той, хто здійснить більше розрахунків карткою.

Акція діє з 06.02.2018 до 01.03.2018.

В акції беруть участь держателі карток, що емітовані такими банками:

ПАТ «Державний ощадний банк України», АТ «Райффайзен Банк Аваль», ПАТ «АЛЬФА-БАНК», АБ «УКРГАЗБАНК», Полікомбанк, ПАТ «КБ «ГЛОБУС», ПАТ КБ «ЦЕНТР», ПАТ «СКАЙ БАНК», ПАТ «РВС БАНК».


Акція «Вигравай як чемпіон» з Mastercard та INTERTOP 

 

З 3 по 28 лютого 2018 року розраховуйтеся карткою Mastercard® у мережах магазинів INTERTOP, INTERTOP KIDS, ECCO, GEOX, SKECHERS, TIMBERLAND, CLARKS та на intertop.ua за покупки з бонусною карткою INTERTOP PLUS і отримайте шанс виграти:

  • Подорож на двох до Швейцарії на жеребкування чвертьфіналу UEFA Champions League Final 2018 від Mastercard* – офіційного спонсора UEFA Champions League.
  • 100 сертифікатів номіналом 300 грн на придбання взуття, одягу, сумок від ексклюзивного партнера акції – INTERTOP**.


Визначення учасників акції, які здобудуть право на отримання призів, відбудеться до 5 березня 2018 року.

 

Офіційні правила акції: https://www.mastercard.ua/uk-ua/consumers/offers-promotions/win-like-champion.html

 

*Мається на увазі подарунковий сертифікат на організацію подорожі до міста Ньон (Швейцарія) на чвертьфінальне жеребкування UEFA Champions League Final 2018, яку надає Mastercard, у березні 2018 року на 2 (дві) особи в період з 15.03.2018 по 16.03.2018. Подарунковий сертифікат включає: квитки на літак Київ – Женева – Київ; проживання в готелі (2 дні/1 ніч); трансфер аеропорт – готель – аеропорт; вечеря в ресторані на 2 (дві) особи; страхування; трансфер готель – офіс UEFA – готель; обід у ресторані на 2 (дві) особи; відвідування жеребкування; відвідування тренування; екскурсія головним офісом UEFA.

 

**Шанс отримати сертифікат від INTERTOP надається за умови покупки від 500 грн.

 

Акція діє з 3 по 28 лютого 2018 року в мережах магазинів INTERTOP, INTERTOP KIDS, ECCO, GEOX, SKECHERS, TIMBERLAND, CLARKS та на intertop.ua на території України, крім зони АТО та тимчасово окупованої території Криму.