Apple Pay стає доступним держателям карток Mastercard від ГЛОБУС БАНКУ

alt

м. Київ – 17.08.2021 р. – Від сьогодні держателі карток Mastercard від ГЛОБУС БАНКУ отримали можливість користуватися Apple Pay – більш безпечним, захищеним та конфіденційним платіжним інструментом, який дозволяє не торкатися кнопок платіжного терміналу та не передавати гроші з рук в руки. Безпека кожної транзакції в Apple Pay забезпечена інноваційними технологіями iPhone.

Щоб здійснити платіж, достатньо піднести iPhone чи Apple Watch до платіжного терміналу. Кожна транзакція через Apple Pay надійно захищена – користувачу необхідно пройти аутентифікацію за допомогою Face ID, Touch ID чи пароля, крім цього використовується унікальний одноразовий динамічний код безпеки. З Apple Pay ви можете сплачувати покупки у продуктових магазинах, аптеках, таксі, ресторанах, кав'ярнях та багатьох інших місцях.


Користувачі також можуть швидко та зручно здійснювати покупки за допомогою Apple Pay на iPhone, iPad чи Mac у застосунках та на сайтах, відкритих у Safari, при цьому більше не потрібно створювати облікові записи чи заповнювати довгі платіжні форми. З Apple Pay значно простіше замовляти доставку продуктів, сплачувати покупки в інтернет-магазинах, купувати квитки та багато іншого. Також Apple Pay доступний при оплаті покупок у застосунках для Apple Watch.


Безпека та конфіденційність лежать у основі Apple Pay. Коли ви додаєте кредитну чи дебетову картку в Apple Pay, сам номер картки не зберігається ні на пристрої, ні на серверах Apple. Замість нього надається унікальний номер облікового запису пристрою, який шифрується та безпечно зберігається у чіпі «Безпечний Елемент» вашого пристрою.

Налаштувати Apple Pay дуже легко. Достатньо просто зайти у застосунок Wallet на iPhone, натиснути на значок «Плюс» та дотримуватись інструкцій, щоб додати кредитну чи дебетову карту ГЛОБУС БАНКУ. Apple Pay готовий до використання, як тільки ви прив'язали картку до iPhone, Apple Watch чи Mac. Користувачі можуть так само отримувати всі знижки та бонуси, що пропонує ГЛОБУС БАНК держателям своїх карток.

Детальніше про Apple Pay читайте на сайті:
http://www.apple.com/ru/apple-pay/