Якщо Ви їдете у відрядження чи на відпочинок і турбуєтесь про збереження особистих речей або просто не хочете зберігати коштовні речі вдома АТ «КБ «ГЛОБУС» допоможе Вам вирішити ці проблеми.
 

Гроші, коштовності, заповіт або особистий щоденник - все, що Вам особливо дороге, можна зберігати в індивідуальному сейфі. Банк «ГЛОБУС» гарантує високий рівень безпеки, надійності і недоторканості.

 

АТ «КБ «ГЛОБУС» пропонує послуги зі зберігання документів, грошових коштів і інших цінностей фізичних і юридичних осіб. Скористатися депозитним сейфом може як безпосередньо його наймач, так і особа, призначена їм за дорученням. До Ваших послуг нове приміщення депозитного сховища, устаткування, яке відповідає всім сучасним вимогам надійного зберігання грошових і майнових цінностей.

 

Індивідуальні сейфи облаштовані таким чином, що кожен ящик сейфу має два замки, які відкриваються лише за наявності одночасно двох ключів: один з них - ключ Банку, інший - ключ Клієнта.

 

Банк не складає опису цінностей, що розміщуються Клієнтом в сейфі.

 

Ми даємо гарантію зовнішньої недоторканості сейфу і виключаємо доступ до нього третіх осіб.

 

Індивідуальні сейфи дають можливість кожному наймачеві вибрати скриньку необхідного йому розміру. Для роботи з цінностями Клієнт може скористатися окремою ізольованою кабіною, розміщеною безпосередньо на території сховища.

 

За більш детальною інформацією звертайтеся до Контакт-центру Банку «ГЛОБУС» за телефоном 0 800 300 392 або до  відділень Банку  і наші спеціалісти радо Вам допоможуть у вирішенні Ваших фінансових питань.