Транспортні засоби для бізнесуНайменування параметру кредитного продуктуЗначення
Цільове спрямування кредиту Придбання нових та бувших у вжитку: легкових автомобілів, автобусів, мікроавтобусів та вантажних автомобілів, причепів, напівпричепів – надалі – транспортних засобів та самоскидів, цистерн, сідельних тягачів, фургонів, автокранів, авто бетонозмішувачів, вишок розвідувальних чи бурових на автомобілі, автомобілів технічної допомоги, автомобілів – майстерень – надалі – спецтехніки, що підлягає обов’язковій державній реєстрації.

В рамках програми не надаються кредити на придбання легкових автомобілів, що планується використовувати як таксі.
Суб’єкт кредитування Юридичні особи – суб’єкти господарювання;
Фізичні особи – підприємці (далі – Позичальники).
Вид операції Кредит. Кредит надається шляхом безготівкового платежу за вказаними Позичальником реквізитами (виключно на рахунок продавця транспортного засобу або спецтехніки).
Термін кредитування До 24 місяців – вітчизняного виробництва, Китаю та країн СНД (тільки для нових автомобілів);
До 36 місяців – виробництва інших країн, або зібраних підприємствами країн СНД із комплектуючих іноземного виробництва), при цьому максимальне вікове обмеження об’єкту кредитування становить 5 років.
Валюта кредиту Гривня/Долар США/Євро.
Відсоткова ставка Індикативна ставка: від 24% у Гривні/від 12% у валюті.
Обов'язкові вимоги до позичальників
  • Прибуткова діяльність за останній фінансовий рік та наявність поточного прибутку;
  • Фінансовий стан не нижче класу «В»;
  • Строк ведення господарської діяльності - не менше 12 місяців;
  • Відсутність негативної інформації щодо Позичальника, в тому числі в бюро кредитних історій та Єдиній інформаційній системі «Реєстр позичальників».
Максимальний розмір кредиту
  • 70 % ринкової вартості транспортного засобу з ПДВ – тільки для нових транспортних засобів, ринкова вартість яких не перевищує (дорівнює) еквівалент 100 000,00 доларів США за курсом НБУ на дату прийняття рішення щодо кредитування.
  • 60 % ринкової вартості транспортного засобу з ПДВ – для транспортних засобів, ринкова вартість яких перевищує еквівалент 100 000,00 доларів США за курсом НБУ на дату прийняття рішення щодо кредитування для транспортного засобу віком до 1 року включно.
  • 50 % ринкової вартості транспортного засобу з ПДВ – для транспортних засобів, ринкова вартість яких перевищує еквівалент 100 000,00 доларів США за курсом НБУ на дату прийняття рішення щодо кредитування для транспортного засобу віком до 2 років включно.
  • 40 % ринкової вартості транспортного засобу з ПДВ – для транспортних засобів, ринкова вартість яких перевищує еквівалент 100 000,00 доларів США за курсом НБУ на дату прийняття рішення щодо кредитування для транспортного засобу віком до 4 років включно.
  • 50 % ринкової вартості спецтехніки з ПДВ, ринкова вартість яких не перевищує (дорівнює) еквівалент 100 000,00 доларів США за курсом НБУ на дату прийняття рішення щодо кредитування.
Комісійні за надання кредиту – 1 % від суми кредиту одноразово. Нарахування та сплата здійснюється в день укладання кредитного договору, до моменту надання кредитних коштів.
Забезпечення Транспортний засіб/спецтехніка, що придбавається за рахунок кредитних коштів. Ринкова вартість (справедлива вартість) транспортного засобу визначається на підставі вартості, що вказана у рахунку – фактурі Продавцем транспортного засобу або на підставі експертної оцінки незалежного оцінювача, акредитованого в Банку.

Для юридичних осіб обов’язковим є отримання поручительства засновників, що володіють не менше, ніж 50 відсотками в статутному капіталі Позичальника. Для фізичних осіб – підприємців – порука подружжя (родича).
Страхування Страхування КАСКО – щорічно протягом дії кредитного договору.
Страхування Цивільної відповідальності щорічно протягом дії кредитного договору.

За більш детальною інформацією звертайтеся до Контакт-центру Банку «ГЛОБУС» за телефоном 0 800 300 392 або до відділень Банку і наші спеціалісти радо Вам допоможуть у вирішенні Ваших фінансових питань.