Банк Глобус пропонує готівкові перекази з Європи в Україну в іноземній валюті

Українці мають дедалі більше можливостей швидше та простіше отримувати перекази від своїх близьких в Україні. Тепер, коли Банк Глобуc співпрацює з компанією Paysera (Литва), клієнти банку мають можливість забрати гроші, надіслані родичами, готівкою в одному в одному зі 150 пунктів системи Глобус.

«Символічно, що наше розширення на ринок готівкових переказів починається в країні, населення якої як ніколи потребує фінансової підтримки з боку родичів та інших людей», – говорить Гінтаутас Межетіс, генеральний директор Paysera.

Заступник Голови Правління Банку Глобус Ганна Довгальська зазначає, що сьогодні, як ніколи, важливо думати про наших громадян, які виїхали з України, і надавати просту, надійну та недорогу послугу переказу грошей, яку ми успішно впровадили з Paysera. Переказ готівки як і раніше актуальний, а в мережі Глобус Банку клієнт завжди може отримати переказ в іноземній валюті.

Наразі готівкові перекази через Paysera можна отримувати в євро або гривні в будь-якому з відділень Банку Глобус або в мережі партнерів банку. При отриманні грошей в Банку Глобус одержувач може попросити конвертувати євро в гривні за курсом, встановленим банком на день звернення.

Компанія Paysera - литовська компанія, що надає послуги транскордонних платежів по всьому світу. На сьогоднішній день понад 60 000 українців мають рахунки в компанії Paysera.