Банк «Глобус» і Компанія «Ларсен» запустили програму кредитування купівлі верстатів Mimaki

Відкрите акціонерне товариство «Комерційний банк «Глобус» і Компанія «Ларсен» - один з найбільших в Україні постачальників високотехнологічного обладнання запустили партнерську програму кредитування купівлі верстатів японської компанії Mimaki. Компанія «Ларсен» є офіційним дистриб'ютором Mimaki Engineering сo., Ltd - провідного виробника широкоформатних струменевих сольвентних, сублімаційних і УФ-принтерів та ріжучих плотерів для графічного, промислового та текстильного ринків.

Як повідомив Голова Правління Банку «Глобус» Валерій Прохоренко, Банк зацікавлений в активному розвитку партнерських програм, завдяки яким клієнти отримують більше можливостей для взаємовигідного співробітництва з фінансовою установою і розширення своєї справи. «Брак власних оборотних коштів - типова проблема для багатьох компаній. Але найбільш актуальна вона для представників малого та середнього бізнесу, - говорить Валерій Прохоренко. – І найпоширенішим рішенням на даний момент для них є одержання відстрочки платежу у постачальника. Однак, це не завжди найкращий варіант, як для продавця, так і для покупця, оскільки у торгових організацій не існує системи оцінки платоспроможності контрагентів. Це призводить до суттєвого збільшення втрат продавця при невиконанні контрагентами своїх зобов'язань». Банк, за словами пана Прохоренко, навпаки, має налагоджену технологію оцінки ризиків, пов'язаних з кредитуванням представників малого та середнього бізнесу, і таким чином, партнерство з банком дозволяє зберегти обсяги реалізації товарів при зниженні ризиків, тому що в цьому випадку контрагент розплачується за рахунок кредиту, отриманого в банку. «Тому ми і розробили спеціальну партнерську програму, завдяки якій у підприємств малого та середнього бізнесу з'явилася можливість придбати в кредит на вигідних умовах необхідне устаткування», - додає Голова Правління.

В рамках партнерської угоди з Компанією «Ларсен» Банк «Глобус» пропонує клієнтам спеціальні умови фінансування купівлі обладнання. На українському ринку ця партнерське пропозиція відрізняється вигідними умовами кредитування: кредит видається строком від 1-го до 3-х років, а відсоткова ставка залежить від розміру початкового внеску, а також періоду кредитування. Так, при початковому внеску 50% від загальної вартості обладнання, мінімальний розмір відсоткової ставки кредитування терміном на 12 місяців становить 11,99%. Максимальна ставка при кредитуванні строком на 36 місяців і початковому внеску 30% становить 21,99%. Комісія за підготовку та оформлення кредитного договору – до 0,5%, а в окремих випадках за рішенням Кредитного комітету становить 250 грн. Також позичальникові необхідно буде оплатити страхування в розмірі 0,3% від вартості обладнання.

Довідка: Станом на 1 грудня 2010 р. активи ВАТ «КБ «Глобус» – 1 090,2 млн. грн. зобов’язання – 906,7 млн. грн. Регулятивний капітал – 173 млн. грн., статутний капітал – 160 млн. грн. Відділення Банку працюють у Києві, Запоріжжі, Ужгороді, Дніпропетровську, Кам’янець-Подільському та Одесі.

ВАТ КБ «Глобус» (www.globusbank.com.ua) зареєстровано Національним банком України 29 листопада 2007 р. Засновник ВАТ «КБ «Глобус» ТОВ «Українські Медіа Технології», що володіють 100% пакетом акцій Банку.