Банк «Глобус» почав емісію пластикових карт міжнародної платіжної системи MasterCard International

Банк «ГЛОБУС» почав емісію пластикових карток міжнародної платіжної системи MasterCard International з валютами карткового рахунку в гривні, доларах США та Євро. Про це повідомив Голова Правління ПАТ «КБ «ГЛОБУС» Сергій Куріленко.

За його словами, Банком вже емітовано картки системи MasterCard International класу Maestro, Standart та Gold, які дають можливість користуватися всіма перевагами при оплаті товарів та послуг в торгово-сервісних мережах, знятті готівки та поповненні карткового рахунку, користуванні послугами SMS-банкінгу.

«Випуск пластикових карт – це вимога сьогодення , - коментує Сергій Куріленко. - Ми почали емісію пластикових карток, розуміючи, що сучасний банківський клієнт цінує свій час, тому потребує саме такого продукту. Користуючись карткою, клієнт зможе розраховуватись за отримані товари та послуги як в Україні, так і за кордоном, а також уникати зайвих витрат при конвертації валют».

Наразі, Банк «ГЛОБУС» активно працює з зарплатними проектами, а також розвиває мережу POS-терміналів у торгових точках міст, де вже працюють, а також планується відкриття нових відділень Банку. Крім того, Сергій Куріленко наголосив, що учасникам зарплатних проектів Банк пропонує пакет супутніх банківських продуктів та послуг.

«В найближчих планах Банку запровадження корпоративних платіжних карток для юридичних осіб, надання послуг із встановлення овердрафту для зарплатних проектів, а також під заставу депозиту, розміщеного в Банку «ГЛОБУС», - додав Голова Правління.

Довідка: ВАТ КБ «Глобус» зареєстровано Національним банком України 29 листопада 2007 р. У березні 2011 року ВАТ «КБ «ГЛОБУС» було перейменовано у ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «КОМЕРЦІИНИЙ БАНК «ГЛОБУС». Ліцензія № 240, видана Національним банком України 11.03.2011 року. Засновник ПАТ «КБ «ГЛОБУС» ТОВ «Українські Медіа Технології», що володіють 100% пакетом акцій Банку. Відповідно до звітності Банку за перший квартал 2011 року, активи ПАТ «КБ «ГЛОБУС» склали 1 676 335 грн., власний капітал Банку становив 186 849 тис. грн. На разі, у ПАТ «КБ «ГЛОБУС» працюють 12 відділень: у Києві, Запоріжжі, Ужгороді, Дніпропетровську, Кам'янець-Подільському, Одесі, Сумах, Львові, Харкові, Полтаві та Чернігові. До кінця 2011 року в планах Банку розширення мережі відділень до двадцяти.