Банк «ГЛОБУС» почав емісію платіжних карт з чіпом

ПАТ «КБ «ГЛОБУС» почав випуск платіжних карток з чіпом «MasterCard Standard Chip» та «MasterCard Gold Chip». Про це повідомив начальник відділу платіжних систем Банку «ГЛОБУС» Андрій Білоус.

За його словами, використання карт з чіпами значно підвищує рівень безпеки під час розрахунків та надає клієнту впевненості у захищеності коштів, розміщених на картковому рахунку. Чіпові картки можуть випускатися на більш тривалий термін, так як чіп менш схильний до різних механічних впливів. Також, на відміну від карток із магнітною смугою, чіпові картки можуть обробляти і зберігати дані. 

«Дбаючи про зручність та безпеку для клієнтів, ми намагаємося постійно розширювати перелік своїх продуктів, а також удосконалювати існуючі пропозиції. Пластикові картки зручний фінансовий інструмент, яким користується майже кожен українець, тому убезпечити своїх клієнтів під час користування картками - головне завдання для кожної фінансової установи», - наголосив начальник відділу. 

У зв'язку із запровадженням нових карток, було затверджено й новий тарифний план «Стандартний NEW», зміни до існуючих тарифів на обслуговування карткових рахунків, а також введено цілу низку інших переваг.   

«Зокрема, оформлення платіжної картки «MasterCard Standart Chip» для клієнтів, які користувалися «MasterCard Standard», коштуватиме 25 грн., для клієнтів, що користувалися «MasterCard Gold», вартість оформлення картки «MasterCard Gold Chip» становитиме 50 грн. Разом з тим, у ТП «Стандартний NEW» зменшено плату за оформлення платіжних карток «MasterCard Standard Chip» та «MasterCard Gold Chip», а також передбачено безкоштовне користування М-банкінгом. Крім того, тарифний комітет Банку прийняв рішення щодо збільшення відсотків, що нараховуються на залишки коштів на рахунках в гривні до 7% для «MasterCard Standard» та «MasterCard Standard Chip», - повідомив Андрій Білоус. 

Нагадаємо, емітувати пластикові картки Банк «ГЛОБУС» почав у липні минулого року. За цей час Банк активно працював із зарплатними проектами, розвивав мережу POS-терміналів у торгових точках міст, де вже працюють, а також планується відкриття нових відділень Банку. Крім того, ПАТ «КБ «ГЛОБУС» запровадив корпоративні платіжні картки для юридичних осіб, встановив овердрафти для зарплатних проектів, а також під заставу депозиту, розміщеного в Банку «ГЛОБУС, а у березні поточного року Банком було запропоновано новий картковий продукт віртуальну карту MasterCard Virtual для розрахунків у мережі інтернет. 

 Довідка. ВАТ КБ «Глобус» зареєстрований Національним банком України 29 листопада 2007 року. У березні 2011 року ВАТ «КБ «ГЛОБУС» було перейменовано в ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК «ГЛОБУС». У жовтні 2011 року у зв'язку із внесенням змін до Закону України «Про банки і банківську діяльність» ПАТ «КБ «ГЛОБУС» отримав нову банківську Ліцензію на право надання банківських послуг та Генеральну ліцензію на здійснення валютних операцій. Ліцензія № 240, видана Національним банком України 26.10.2011 року. На даний момент в ПАТ «КБ «ГЛОБУС» працює 21 відділення.