Банк «Глобус» почав здійснювати грошові перекази в системі Western Union

22 вересня 2009 р. Відкрите акціонерне товариство «Комерційний банк «Глобус» розпочало роботу з міжнародною системою грошових переказів Western Union. Про це повідомив Голова Правління КБ «Глобус» Валерій Прохоренко.

«Банк «Глобус» завжди прагне надавати своїм клієнтам найбільш якісне і комфортне обслуговування, – говорить пан Прохоренко. – А система Western Union за швидкістю, надійністю здійснення грошових переказів та за масштабністю покриття своєю мережею не має аналогів».

Western Union є найбільшою системою миттєвих грошових переказів і діє в більш ніж 200 країнах світу, включаючи понад 379 тисяч пунктів обслуговування клієнтів. «До того ж якість послуг Western Union, які гарантують безпеку і зручність, підтверджена більш ніж 150-річною історією цієї системи на ринку грошових переказів», – додає Голова правління КБ «Глобус».

Перекази грошей в системі Western Union здійснюються через унікальну всесвітню комп'ютерну мережу з використанням новітніх електронних технологій. Часовий проміжок між відправленням переказу та його виплатою становить всього декілька хвилин. Кожен грошовий переказ захищений системою безпеки світового рівня. Міжнародні перекази відправляються в доларах США, виплата переказів можлива як в доларах США, так і в національній валюті. Перекази по Україні відправляються та виплачуються в доларах США і національній валюті. Комісія оплачується відправником і залежить від суми переказу та країни відправлення.

Нагадаємо, у вересні цього року КБ «Глобус» також почав здійснювати перекази у міжнародній системі «Анелік».