Банк «Глобус» почав здійснювати грошові перекази у системі «Анелік»

3 вересня 2009 р. Відкрите акціонерне товариство КБ «Глобус» розпочало здійснювати міжнародні перекази у системі «Анелік». Як повідомив Голова Правління ВАТ КБ «Глобус» Валерій Прохоренко, Банк продовжує розширювати перелік своїх послуг, удосконалювати їх та пропонувати своїм клієнтам незмінно високий рівень сервісу та якісне обслуговування.

«Оскільки, на сьогодні грошові перекази – одна з найбільш розповсюджених банківських послуг, що незмінно користуються попитом, – говорить пан Прохоренко, – участь КБ «Глобус» в системі грошових переказів «Анелік» дозволить запропонувати нашим клієнтам зручний та необхідний фінансовий інструмент». За його словами, система переказів «Анелік» є одним з лідерів на ринку міжнародних грошових переказів, пропонує надійні послуги, стабільно поширює свою мережу, що вже зараз нараховує більше 80 тис. пунктів прийому/видачі переказів по всьому світу та користується довірою сотень тисяч клієнтів. Перевагами цієї системи переказів є простота в оформленні – необхідні документи заповнює співробітник банку, доступна комісія у розмірі 3% та швидкість доставки грошового переказу протягом 15 хв.

«Анелік» дозволяє здійснювати переказ грошей в найкоротші терміни на основі високих технологій, гарантує нашим клієнтам швидкість і безпеку переміщення грошових коштів, а якість цієї послуги відповідає рівню КБ «Глобус», – додає Голова Правління.