Банк «Глобус» почав роботу із системою грошових переказів MoneyGram

З метою розширення спектру своїх послуг та створення максимально комфортних умов обслуговування, Відкрите акціонерне товариство «Комерційний банк «Глобус» (www.globusbank.com.ua) з 8 грудня 2009 р. розпочало здійснювати швидкі грошові перекази в міжнародній системі MoneyGram. Про це повідомив Голова Правління КБ «Глобус» Валерій Прохоренко.

Система грошових переказів MoneyGram – одна з лідерів на світовому ринку міжнародних грошових переказів. Її мережа об'єднує 180 000 пунктів обслуговування в 190 країнах і регіонах світу, в т.ч. СНД.

«Послуга MoneyGram – це швидкий, зручний і порівняно недорогий спосіб відправлення та отримання грошей, – відзначає Валерій Прохоренко. – MoneyGram на ринку грошових переказів працює вже більш ніж півсторіччя, що говорить про незаперечні гарантії якості обслуговування. Тисячі людей у всьому світі довіряють цій послузі і користуються MoneyGram, оскільки переконалися в її безпеці та надійності. Переконаний, що і наші клієнти також високо оцінять швидкість і якість цієї послуги».

Перекази MoneyGram можна відправити за кордон в євро, а отримати в Україні з-за кордону – в доларах США або євро. Особливостями MoneyGram є швидкість (гроші будуть доставлені протягом 10-15 хвилин), простота (не потрібно вказувати конкретну адресу одержувача або банківські реквізити його рахунку), надійність та помірність оплати за відправку. Комісія за переказ визначається в залежності від суми переказу. Послуга оплачується тільки відправником, з одержувача комісія не стягується.

Нагадаємо, у вересні Банк вже почав обслуговування своїх клієнтів у двох інших системах міжнародних грошових переказів – «Анелік» і Western Union. За словами Голови Правління КБ «Глобус», одночасне обслуговування у міжнародних системах MoneyGram, Western Union і «Анелік» дасть змогу клієнтам Банку вибирати найбільш прийнятну з популярних у всьому світі послуг грошових переказів згідно їх запитів або потреб: тарифної політики та наявності представництв в найбільш віддалених куточках світу.