Банк “ГЛОБУС” нагороджено Подякою ПАРД

За активне сприяння розвитку фондового ринку України ПАТ «КБ «ГЛОБУС» нагороджено Подякою Професійної асоціації реєстраторів і депозитаріїв (ПАРД). Про це повідомила начальник управління депозитарної діяльності Банку «ГЛОБУС» Олена Ситенко.

«Особливо приємно, що таку нагороду Банк «ГЛОБУС»отримує не вперше. Це ще раз доводить здатність Банку досягати результатів, незважаючи на ситуацію на банківському ринку, а також на загальну тенденцію продовження падіння активності на фондовому ринку. Хочеться запевнити клієнтів, що і в подальшому Банк «ГЛОБУС» активно працюватиме в даному напрямку», - зазначила начальник управління.

Крім того, Олена Ситенко персонально нагороджена Почесною грамотою «За активну участь у роботі ПАРД та значний особистий внесок у розвиток законодавства України в сфері регулювання фондового ринку, депозитарної системи, захисту прав інвесторів та акціонерів».

За її словами, незважаючи на несприятливі тенденції на ринку, Банк зберіг позитивну динаміку і підвищив обсяги депозитарних операцій. У 2013 році отримано 550 тис. грн. доходів за депозитарні послуги. Обсяг активів на зберіганні склав понад 1700 млн. грн.

Нагадаємо, Банк «ГЛОБУС» має Ліцензії Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку на право здійснення професійної діяльності на фондовому ринку. Серед них: Ліцензія на право здійснення професійної діяльності на фондовому ринку - депозитарної діяльності, а також діяльності з торгівлі цінними паперами - дилерської і брокерської діяльності.

Довідка. ПАТ «КБ «ГЛОБУС» засновано в листопаді 2007 року. Учасник Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (свідоцтво № 193). Ліцензія НБУ № 240 від 26.10.2011 року. За підсумками роботи в 2013 році та першому кварталі 2014 року РА «Експерт-Рейтинг» прийняло рішення про підвищення кредитного рейтингу ПАТ «КБ «ГЛОБУС» за національною шкалою на рівні uaA+. За підсумками рейтингу надійності банків, який щорічно проводить журнал «Експерт», Банк «ГЛОБУС» стабільно входить до числа найнадійніших фінансових установ України. За підсумками 2 кварталу 2014 року РА «Стандарт-Рейтинг» вкотре підтвердило Рейтинг надійності депозитів Банку «ГЛОБУС». Третій квартал 2014 року ПАТ «КБ «ГЛОБУС» закінчив з прибутком у розмірі 1,657 млн. грн. На даний момент в ПАТ «КБ «ГЛОБУС» працює 25 відділень: у Києві, Запоріжжі, Ужгороді, Дніпропетровську, Кам'янець-Подільському, Одесі, Сумах, Львові, Харкові, Полтаві, Чернігові, Луганську, Миколаєві, Тернополі, Черкасах, Чернівцях, Вінниці, Івано-Франківську, Рівному та Донецьку.