Банк «Глобус» поновив лінійку депозитів

Відкрите акціонерне товариство КБ «Глобус» поновило депозитні продукти для фізичних осіб. Про це повідомив Голова Правління ВАТ КБ «Глобус» Валерій Прохоренко. За його словами, нові продукти відрізняються своєю простотою та зручністю, відповідають ринковим тенденціям і дозволяють знайти максимально вигідний та зручний шлях накопичення коштів кожному клієнту Банку.

Зокрема, відтепер КБ «Глобус» пропонує нові депозитні продукти: строковий депозит Класичний та депозитні лінії – депозити Великий та Зручний, що допоможуть вибрати найпривабливішу форму розміщення тимчасово вільних грошових коштів на банківських вкладах на вигідних умовах в національній та іноземній валюті. Ці депозити є зручним інструментом для управління накопиченнями, дозволять вкладникам збільшувати свої доходи, створювати резерви на непередбачені витрати, або ж отримувати стабільну надбавку до основного доходу.

«Нові, запропоновані КБ «Глобус», інструменти залучення вкладів прозорі та зрозумілі і слугують інтересам всіх вкладників Банку – говорить Валерій Прохоренко. – Ми прагнули створити мінімальний набір депозитних продуктів з простими, зрозумілими та прозорими умовами, що задовольняють різні потреби клієнтів. Депозит Класичний доволяє отримувати відсотки щомісячно, а на депозитних лініях клієнти можуть знімати та поповнювати вклад без втрати відсотків, що на сьогодні є актуальною вимого ринку та відображає бажання вкладників мати постійний доступ до власних коштів.»

Говорячи про умови нових депозитних програм, пан Прохоренко відзначив, що депозитні ставки нових продуктів залежать від терміну розміщення грошових коштів, режиму виплати відсотків, можливості поповнення або часткового зняття коштів, а також виду валюти. Максимальна прибутковість депозиту в гривні складає 22%, найбільший відсоток при розміщенні грошових коштів у валюті – 13%. Всі депозити оформлюються терміном від 1 місяця до 2-х років.