Банк «ГЛОБУС» відкрив два нові відділення.

ПАТ «КБ «ГЛОБУС» відкрив два нові відділення у Рівному та Києві. Про це повідомив Голова Правління Банку «ГЛОБУС» Сергій Куріленко.

«Ми продовжуємо успішно реалізовувати стратегію розвитку, і це в той період, коли інші банки згортають свою присутність в регіонах. Відділень Банку «ГЛОБУС» стало більше - і це не може не радувати. В кожному з них клієнтам завжди запропонують ексклюзивні продукти на індивідуальних умовах, а незмінною умовою обслуговування клієнтів у нашому Банку була і залишається висока якість пропонованих послуг»,- наголосив Голова Правління.

Так, відділення №22 у місті Рівному знаходиться за адресою вул. Симона Петлюри, 14, а столичне відділення №23 працюватиме за адресою вул. Трублаїні, 2-А.

За словами Сергія Куріленка, нові відділення надають широкий спектр банківських послуг для юридичних і фізичних осіб. До переліку послуг новостворених осередків входять: розрахунково-касове обслуговування, операції з іноземною валютою, цінними паперами, здійснення міжнародних розрахунків та переказів, депозитні та кредитні програми для приватних осіб та бізнесу, здійснення комунальних платежів і т.д.

Довідка. ПАТ «КБ «ГЛОБУС» засновано в листопаді 2007г. Учасник Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (свідоцтво № 193). Ліцензія НБУ № 240 від 26.10.2011 року. За підсумками роботи в першому кварталі 2012 року РА «Експерт-Рейтинг» прийняло рішення про підвищення кредитного рейтингу ПАТ «КБ «ГЛОБУС» за національною шкалою на рівні uaА-. За підсумками рейтингу надійності банків, що проводиться журналом «Експерт» в 2011 році, банк «ГЛОБУС» увійшов до числа найнадійніших фінансових установ України. У 2012 році Банк «ГЛОБУС» став «Банком, якому довіряють -2012» за версією журналу «Банкиръ». На даний момент в ПАТ «КБ «ГЛОБУС» працює 23 відділення.