Банк «ГЛОБУС» відкрив нове відділення в Києві

В рамках затвердженої стратегії розвитку мережі у 2012 році ПАТ «КБ «ГЛОБУС» відкрило ще одну свою точку продажів банківських продуктів. 1 лютого гостинно відкрило двері своїм клієнтам відділення №20, що знаходиться за адресою: вул. Ялтинська, 6. Про це повідомив Заступник Голови Правління Банку «ГЛОБУС» Сергій Коцупатрий.

«Це перше відділення, відкрите у 2012 році, однак воно є частиною вже немаленької мережі представництв нашого Банку. На сьогоднішній день відділення Банку «ГЛОБУС» працюють у 18 регіонах країни. Минулого року ми активно розвивали регіональну мережу. В планах на поточний рік - розширення нашої присутності в столиці», - наголосив Заступник Голови Правління.

За його словами нове відділення надаватиме широкий спектр фінансових послуг найвищої якості, серед яких: розрахунково-касове обслуговування, операції з іноземною валютою, цінними паперами, здійснення міжнародних розрахунків та переказів, депозитні та кредитні програми для приватних осіб та бізнесу, комунальні платежі і т.д.

«Ми кількісно зростаємо, розширюється географія нашої присутності, однак незмінними залишаються якість обслуговування та наша готовність йти назустріч клієнтові у вирішенні його фінансових питань», - резюмував Сергій Коцупатрий.

Довідка: ВАТ КБ «Глобус» зареєстровано Національним банком України 29 листопада 2007 р. У березні 2011 року ВАТ «КБ «ГЛОБУС» було перейменовано у ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «КОМЕРЦІИНИЙ БАНК «ГЛОБУС». У жовтні 2011 року у зв'язку із внесенням змін до Закону України «Про банки і банківську діяльність» ПАТ «КБ «ГЛОБУС» отримав нову банківську Ліцензію на право надання банківських послуг і Генеральну ліцензію на здійснення валютних операцій. Ліцензія № 240, видана Національним банком України 26.10.2011 року. Відповідно до звітності за 4 квартал 2011 року Банк отримав прибуток у розмірі 4,777 млн. грн., активи та пасиви ПАТ «КБ «ГЛОБУС» склали 1 784 083 тис. грн. На разі, у ПАТ «КБ «ГЛОБУС» працюють 20 відділень: у Києві, Запоріжжі, Ужгороді, Дніпропетровську, Кам'янець-Подільському, Одесі, Сумах, Львові, Харкові, Полтаві, Чернігові, Луганську, Миколаєві, Тернополі, Черкасах, Чернівцях, Севастополі та Вінниці.