Банк «Глобус» відкрив чергове відділення у Києві

Мережа Відкритого акціонерного товариства «Комерційний Банк «Глобус» поповнилась ще одним відділенням. Нове відділення під №6 розташоване в Печерському районі м. Києва за адресою вул. Підвисоцького, 16. Це вже третя точка продажу банківських послуг КБ «Глобус», яка працює у Києві, а всього з початку року відділення Банку почали працювати в Ужгороді, Дніпропетровську, Запоріжжі та Кам’янець-Подільському.

Нововідкрите відділення – повнофункціональне та надає весь спектр банківських послуг для приватних та корпоративних клієнтів. У тому числі, послуги із розрахунково-касового обслуговування, операції з іноземною валютою, купівлю та продаж валюти на міжбанківському валютному ринку України, неторгові операції, здійснює міжнародні розрахунки та перекази, а також операції із цінними паперами.

Як відзначив Голова Правління КБ «Глобус» Валерій Прохоренко, розширення мережі – одне із стратегічних завдань Банку. «Ми ні на секунду не зупиняємося у розвитку, оскільки якісні фінансові послуги у поточній економічній ситуації особливо важливі. Ми завжди аналізуємо ситуацію на ринку, бачимо потреби клієнтів та готові їх задовольнити, – говорить пан Прохоренко. – А відкриття нового відділення – це, перш за все зручність для жителів та гостей міста, а також нові можливості для наших клієнтів оперативно, комфортно та якісно вирішити свої фінансові питання».

Нове відділення відповідає всім сучасним вимогам до рівня максимальної функціональності в обслуговуванні клієнтів. Досвідчені та кваліфіковані співробітники КБ «Глобус» нададуть всі необхідні консультаційні та інформаційні послуги стосовно банківських операцій. «Ми гарантуємо індивідуальний підхід, зважене ціноутворення, повагу, конфіденційність та відповідальність. Все це втілює філософію відкритості та прозорості діяльності Банку, його орієнтацію, перш за все, на потреби клієнтів», – додає Голова Правління.


Довідка: Станом на 1 липня 2010 р. активи ВАТ «КБ «Глобус» – 714 млн. грн., зобов’язання – 532,6 млн. грн. Регулятивний капітал – 173 млн. грн., статутний капітал – 160 млн. грн.

ВАТ КБ «Глобус» (www.globusbank.com.ua) зареєстровано Національним банком України 29 листопада 2007 р. Засновником ВАТ «КБ «Глобус» є ТОВ «Українські Медіа Технології», які володіють 100% пакетом акцій Банку.