Банк «Глобус» відкрив відділення в Одесі

11 жовтня 2010 Відкрите акціонерне товариство «Комерційний Банк «Глобус» відкрило в Одесі відділення № 7 за адресою вул. Базарна, 41.

Просторе, зручне і комфортне приміщення площею 111 кв. м. забезпечене сучасним банківським устаткуванням і комунікаціями, що дозволяють оперативно здійснювати фінансові операції і надавати банківські послуги на високому якісному рівні.

Як і у всіх відділеннях Банку, у нововідкритому можна отримати повний спектр банківських послуг, що пропонуються КБ «Глобус» як приватним, так і корпоративним клієнтам – послуги з розрахунково-касового обслуговування, операції з іноземною валютою, купівлю і продаж валюти на міжбанківському валютному ринку України, неторгові операції, міжнародні розрахунки і перекази, а також операції з цінними паперами.

Як повідомив Голова Правління КБ «Глобус» Валерій Прохоренко, Банк прагне відповідати темпам розвитку регіонів, і, враховуючи те, що обслуговування корпоративних клієнтів є одним із пріоритетів діяльності фінустанови, чергове відкриття відділення, стало ще одним кроком на шляху до максимального задоволення попиту на якісні фінансові послуги та забезпечення регіонального бізнесу професійним банківським обслуговуванням. «В основу роботи Банку «Глобус» з корпоративними клієнтами покладено принцип комплексного надання послуг і індивідуального підходу, а оперативному та чіткому банківському обслуговуванню сприяє постійне системне вдосконалення банківських технологій і покращення умов обслуговування, - говорить пан Прохоренко. - А оскільки всі корпоративні клієнти представляють стратегічний інтерес для Банку, ми завжди пропонуємо своїм клієнтам гнучкість, мобільність, нестандартні підходи у вирішенні завдань у поєднанні з конкурентоспроможними тарифами, а також постійною якістю і надійністю роботи».


Довідка: Станом на 1 жовтня 2010 р. активи ВАТ «КБ «Глобус» - 714,9 млн. грн., зобов'язання - 558,6 млн. грн. Регулятивний капітал - 173,8 млн. грн., статутний капітал - 160 млн. грн. Відділення Банку працюють в Києві, Запоріжжі, Ужгороді, Дніпропетровську та Кам'янець-Подільському.

ВАТ КБ «Глобус» (www.globusbank.com.ua) зареєстровано Національним банком України 29 листопада 2007 року. Засновником ВАТ «КБ «Глобус» є ТОВ «Українські Медіа Технологі », які володіють 100% пакетом акцій Банку.