Банк «Глобус» відкрив відділення у Кам’янець-Подільському

Відкрите акціонерне товариство «Комерційний Банк «Глобус» відкрило відділення в м. Кам’янець-Подільський Хмельницької обл. за адресою вул. Грушевського, 27/5а.

Відкриття чергового, 5-ого відділення, продиктоване прагненням Банку забезпечити клієнтам більш зручний та оперативний доступ до основних банківських продуктів у західному регіоні України. До того ж, наявність та розширення розгалуженої регіональної мережі є стратегічним напрямком розвитку Банку.

Як повідомив Голова Правління ВАТ «КБ «Глобус» Валерій Прохоренко, в Банку акцентують увагу на якості кожної точки продажу, що відкривається, її максимальної функціональності, професіоналізмі персоналу, зваженому ціноутворенні, наданні повного спектру банківських продуктів і, звичайно ж, комфорті та оперативності обслуговування. Не став виключенням і Кам’янець-Подільський – клієнтам у нововідкритому відділенні буде запропоновано весь спектр послуг, що практикується Банком. У тому числі, це – комплексне розрахунково-касового обслуговування, здійснення міжнародних грошових переказів без відкриття рахунку, операції із цінними паперами та іноземною валютою, депозитна та кредитна діяльність.

«Кам’янець-Подільський один із історичних та культурних центрів України. Місто активно розвивається та висуває високі вимоги до банківського обслуговування, – говорить пан Прохоренко. –І ми готові забезпечити жителів регіону банківським сервісом на гідному рівні та запропонувати продукти, що враховують потреби, як приватних, так і корпоративних клієнтів». Спеціалісти Банку «Глобус» професійно проконсультують клієнтів про банківські продукти та послуги і допоможуть знайти прозорий фінансовий інструмент для вирішення проблемних питань. «Ми завжди враховуємо індивідуальні запити та специфіку діяльності кожного клієнта, що дозволяє здійснювати всебічну підтримку його бізнесу, оптимізовувати фінансові потоки підприємств, проводити з максимальною ефективністю для клієнта розрахункові, фондові або депозитні операції. При цьому Банком приділяється значна увага підвищенню якості послуг через вдосконалення нецінових параметрів діяльності – часу операцій, швидкості прийняття рішень та зручності використання розрахункової інфраструктури», – додає Голова Правління.


Довідка: Станом на 1 червня 2010 р. активи ВАТ «КБ «Глобус» – 637,8 млн. грн. зобов’язання – 457,6 млн. грн. Регулятивний капітал – 174,9 млн. грн., статутний капітал – 160 млн. грн. Відділення Банку працюють у Києві, Запоріжжі, Ужгороді, Дніпропетровську, Кам’янець-Подільському.

ВАТ КБ «Глобус» (www.globusbank.com.ua) зареєстровано Національним банком України 29 листопада 2007 р. Засновник ВАТ «КБ «Глобус» ТОВ «Українські Медіа Технології», що володіють 100% пакетом акцій Банку.