Банк «Глобус» відкрив відділення в Дніпропетровську

Розширюючи регіональну мережу і забезпечуючи клієнтам більш зручний та оперативний доступ до основних банківських продуктів в південно-східному регіоні України, Відкрите акціонерне товариство «Комерційний Банк «Глобус» відкрило відділення № 4 в м. Дніпропетровськ за адресою вул. Чичерина, 21.

Відділення надає весь спектр банківських послуг для приватних та корпоративних клієнтів. У тому числі, послуги з розрахунково-касового обслуговування, операції з іноземною валютою, купівлю і продаж валюти на міжбанківському валютному ринку України, неторгові операції, здійснює міжнародні розрахунки та перекази, а також операції із цінними паперами. Площа нового приміщення складає 110 кв. м. і забезпечена сучасним банківським устаткуванням і комунікаціями, що дозволяють оперативно здійснювати фінансові операції і надавати банківські послуги на високому якісному рівні. Час роботи відділення з 9.00 до 18.00 без перерви на обід.

Нововідкрите відділення є невід'ємною частиною цілісної структури ВАТ «КБ «Глобус», в основі роботи якої лежать професіоналізм, конфіденційність, зважене ціноутворення, відповідальність та індивідуальний підхід до кожного клієнта. За словами Голови Правління ВАТ «КБ «Глобус» Валерія Прохоренко, Банк завжди прагне відповідати зростаючим вимогам своїх клієнтів до якості, швидкості і асортименту банківського сервісу, а наявність і розширення розгалуженої клієнтської мережі обслуговування дозволяє йому бути ближче та доступніше до них. «Пріоритетне завдання для нас - надавати компетентний сервіс і створювати максимальний комфорт нашим клієнтам, адже, окрім стабільності і надійності, ми пропонуємо клієнтам і високу якість обслуговування, що відповідає найсучаснішим європейським стандартам», - додає Голова Правління.


Довідка: Станом на 1 травня 2010 р. активи ВАТ «КБ «Глобус» - 566,2 млн. грн. зобов'язання - 387,5 млн. грн. Регулятивний капітал - 177,4 млн. грн., статутний капітал - 160 млн. грн. Відділення Банку працюють в Києві, Запоріжжі, Ужгороді та Дніпропетровську.

ВАТ «КБ «Глобус» (www.globusbank.com.ua) зареєстровано Національним банком України 29 листопада 2007 року. Засновником ВАТ «КБ «Глобус» є ТОВ «Українські Медіа Технології»", які володіють 100% пакетом акцій Банку.