Банк «Глобус» відкрив відділення в Ужгороді

3 березня 2010 р. відбулося урочисте відкриття 3-ого відділення Відкритого акціонерного товариства «Комерційний Банк «Глобус» в м. Ужгороді за адресою пл. Корятовича, 10. Комфортабельне сучасне відділення площею 100 кв.м. забезпечено сучасним банківським устаткуванням і комунікаціями, що дозволяють оперативно здійснювати фінансові операції і надавати банківські послуги на високому якісному рівні. Відділення працює з понеділка по п'ятницю з 9.00 до 18.00 без перерви на обід, а в суботу – з 10.00 до 15.00.

Відкриття відділення відбулося в рамках реалізації стратегії Банку, яка передбачає створення і розвиток регіональної мережі, а також зміцнення його позицій на фінансовому ринку України. Нагадаємо, в кінці лютого Банк «Глобус» відкрив відділення в Запоріжжі, а всього до кінця 2010 р. Банк планує відкрити свої представництва у всіх містах-мільйонниках.

Як повідомив під час відкриття Голова Правління ВАТ «КБ «Глобус» Валерій Прохоренко, в місцевому відділенні КБ «Глобус» орієнтуватимуться на обслуговування інвестиційних проектів області та зовнішньоекономічній діяльності підприємств – здійснення розрахунково-касового обслуговування, операцій з іноземною валютою, цінними паперами, міжнародних розрахунків і переказів, обслуговування неторгових операцій. Пріоритетними напрямками діяльності Банку залишаться впровадження нових ефективних методів роботи з клієнтами, підвищення якості обслуговування, ефективне використання і розміщення ресурсів, зважена тарифна політика. «Наша мета – не отримати надприбуток, а побудувати партнерські стосунки з клієнтами і ми переконані, що наше відділення допоможе городянам вирішувати всі банківські завдання. Наша якість та оперативність обслуговування, а також величезний досвід допоможе клієнтам розібратися у всіх фінансових питаннях», – додав пан Прохоренко.

У свою чергу, керівник апарату Закарпатської обласної державної адміністрації Михайло Попович підкреслив, що на Закарпатті завжди підтримують і вітають тих, хто хоче і вміє допомогти краю, і висловив переконаність у тому, що ефективна діяльність Банку в регіоні сприятиме розвитку області і посилить його інвестиційну привабливість.


Довідка: Станом на 1 березня 2010 р. активи ВАТ КБ «Глобус» – 600.4 млн. грн. зобов'язання – 422.8 млн. грн. Регулятивний капітал – 174.8 млн. грн., статутний капітал – 160 млн. грн.

ВАТ КБ «Глобус» (www.globusbank.com.ua) зареєстровано Національним банком України 29 листопада 2007 року. Засновником ВАТ КБ «Глобус» є ТОВ «Українські Медіа Технології», які володіють 100% пакетом акцій Банку.