Банк «Глобус» відкрив відділення в Запоріжжі

Відкрите акціонерне товариство «Комерційний Банк «Глобус» відкрило відділення в м. Запоріжжя за адресою вул. Сталеварів, 4. Відділення № 2 в м. Запоріжжя надає весь спектр банківських послуг для юридичних та фізичних осіб. Зокрема, послуги з розрахунково-касового обслуговування, операції з іноземною валютою, здійснення міжнародних розрахунків та переказів, операції з цінними паперами, депозитна та кредитна діяльність. Час роботи відділення з 9.00 до 18.00 без перерви на обід.

За словами Голови Правління ВАТ «КБ «Глобус» Валерія Прохоренка, відкриття запорізького відділення є послідовним виконанням стратегії розширення регіональної мережі Банку. Всього ж до кінця поточного року Банк «Глобус» планує відкрити свої представництва у всіх містах-мільйонниках.

Як повідомив Валерій Прохоренко, перше регіональне відділення відкрите в Запоріжжі, так як це регіон з великим потенціалом для розвитку середнього та малого бізнесу. А Банк «Глобус» може запропонувати бізнесу свої найцікавіші та найвигідніші пропозиції на ринку фінансових послуг – розрахунково-касове обслуговування, купівлю та продаж валюти на міжбанку, неторгові операції, а також операції з цінними паперами.

«Якісне та оперативне розрахункове-касове обслуговування є одним із пріоритетів діяльності Банку, а тарифи на нього – наша головна конкурентна перевага, – додає Валерій Прохоренко. – В системі ціноутворення ми застосовуємо прогресивні методи, а досвідчені фахівці завжди допоможуть нашим клієнтам визначити оптимальні шляхи здійснення платіжних операцій і зручний варіант розрахунків з партнерами».

У зв'язку з відкриттям відділення протягом місяця Банк «Глобус» проводить акцію для всіх нових клієнтів, в рамках якої знижена вартість відкриття розрахункового рахунку та проведення клієнтських платежів, а також проводиться перерахування грошових коштів без відкриття рахунку.

Нововідкрите відділення є невід'ємною частиною цілісної структури ВАТ «КБ «Глобус», в основі роботи якої лежать професіоналізм, конфіденційність, зважене ціноутворення, відповідальність та індивідуальний підхід до кожного клієнта.