Банк «ГЛОБУС» відкрив відділення в Чернівцях

Регіональна мережа ПАТ «КБ «ГЛОБУС» поповнилась ще одним відділенням, яке відкрилось у Чернівцях. Про це повідомив Голова Правління Банку «ГЛОБУС» Сергій Куріленко.

Нове відділення №17 розташоване за адресою вул. Ольги Кобилянської, 29.

«Це вже сімнадцята точка продажу в мережі нашого Банку. Наразі, ми присутні вже в шістнадцяти регіонах України. Специфіка діяльності у всіх регіонах різна, однак незмінною залишається якість послуг, які пропонує наша фінансова установа. Ми, як і раніше спрямовуємо діяльність Банку «ГЛОБУС» на задоволення фінансових потреб корпоративних клієнтів, а також приватних осіб з різним рівнем достатку», - зауважив Сергій Куріленко.

Нове відділення працює з 9.00 до 18.00 з перервою на обід з 13.00 до 14.00 та надає широкий спектр банківських послуг якісно нового рівня для юридичних і фізичних осіб. До переліку послуг відділення №17 в м. Чернівці входять: розрахунково-касове обслуговування, операції з іноземною валютою, цінними паперами, здійснення міжнародних розрахунків та переказів, депозитні та кредитні програми для приватних осіб та бізнесу, комунальні платежі і т.д.

«Відділення в Чернівцях – не останнє в дружній родині Банку «ГЛОБУС», найближчим часом нові відділення відкриють свої двері у Вінниці, Севастополі, Донецьку, Івано-Франківську та Києві», - наголосив Голова Правління.

Довідка: ВАТ КБ «Глобус» зареєстровано Національним банком України 29 листопада 2007 р. У березні 2011 року ВАТ «КБ «ГЛОБУС» було перейменовано у ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «КОМЕРЦІИНИЙ БАНК «ГЛОБУС». Ліцензія № 240, видана Національним банком України 11.03.2011 року. Засновник ПАТ «КБ «ГЛОБУС» ТОВ «Українські Медіа Технології», що володіють 100% пакетом акцій Банку. Відповідно до звітності Банку за перше півріччя 2011 року отримав прибуток у розмірі 6,058 млн. грн., активи та пасиви ПАТ «КБ «ГЛОБУС» склали 1 609 059 тис. грн. На разі, у ПАТ «КБ «ГЛОБУС» працюють 17 відділень: у Києві, Запоріжжі, Ужгороді, Дніпропетровську, Кам'янець-Подільському, Одесі, Сумах, Львові, Харкові, Полтаві, Чернігові, Луганську, Миколаєві, Тернополі, Черкасах та Чернівцях.