Банк «ГЛОБУС» відкрив відділення в Івано-Франківську

Регіональна мережа ПАТ «КБ «ГЛОБУС» поповнилась ще одним відділенням, яке відкрилось у місті Івано-Франківськ. Про це повідомив Заступник Голови Правління Банку «ГЛОБУС» Сергій Коцупатрий.

Нове відділення №21 розташоване за адресою вул. Грюнвальдська, 4.

«Це вже двадцять перший осередок нашого Банку в регіонах, та друге відділення, відкрите цьогоріч. Івано-Франківськ – цікавий для нас стратегічний регіон зі своїми особливостями та можливостями. Тут зосереджена значна частина клієнтів, що ведуть міжнародну діяльність. Таким клієнтам наш Банк може запропонувати цікаві умови співробітництва. Також досить активно ми працюватимемо й з індивідуальними клієнтами, яким, як і раніше, надаватимемо послуги найвищої якості та допомагатимемо у вирішенні їх фінансових питань», - наголосив Сергій Коцупатрий.

Нове відділення працює з 9.00 до 18.00 з перервою на обід з 13.00 до 14.00 та надає широкий спектр банківських послуг для юридичних і фізичних осіб. До переліку послуг відділення №21 в м. Івано-Франківськ входять: розрахунково-касове обслуговування, операції з іноземною валютою, цінними паперами, здійснення міжнародних розрахунків та переказів, депозитні та кредитні програми для приватних осіб та бізнесу, комунальні платежі і т.д.

Довідка: ВАТ КБ «Глобус» зареєстровано Національним банком України 29 листопада 2007 р. У березні 2011 року ВАТ «КБ «ГЛОБУС» було перейменовано у ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «КОМЕРЦІИНИЙ БАНК «ГЛОБУС». У жовтні 2011 року у зв'язку із внесенням змін до Закону України «Про банки і банківську діяльність» ПАТ «КБ «ГЛОБУС» отримав нову банківську Ліцензію на право надання банківських послуг і Генеральну ліцензію на здійснення валютних операцій. Ліцензія № 240, видана Національним банком України 26.10.2011 року. Відповідно до звітності за 4 квартал 2011 року Банк отримав прибуток у розмірі 4,777 млн. грн., активи та пасиви ПАТ «КБ «ГЛОБУС» склали 1 784 083 тис. грн. На разі, у ПАТ «КБ «ГЛОБУС» працює 21 відділення: у Києві, Запоріжжі, Ужгороді, Дніпропетровську, Кам'янець-Подільському, Одесі, Сумах, Львові, Харкові, Полтаві, Чернігові, Луганську, Миколаєві, Тернополі, Черкасах, Чернівцях, Севастополі, Вінниці та Івано-Франківську.