Банк «Глобус» підтримав 8-й міжнародний дитячий конкурс ім. П.І. Чайковського

Відкрите акціонерне товариство «Комерційний Банк «Глобус» спільно із Творчою фундацією «Наше» підтримали 8-й міжнародний дитячий музичний конкурс ім. П.І. Чайковського, який проходив у м. Кам'янка Черкаської обл.

За словами Голови Правління Валерія Прохоренко, Банк «Глобус», як соціально відповідальна фінансова установа, приділяє особливу увагу соціальному життю суспільства, а увага до підростаючого покоління є пріоритетом. «Банк вирішив підтримувати цей конкурс через неоціненну користь, яку отримують від нього діти, - говорить Валерій Прохоренко. - І ми завжди раді допомогти юним і перспективним професіоналам, які впевнено крокують до своєї мети та гідно представляють Україну на конкурсах такого рівня».

Вперше в цьому році за участю меценатів переможці конкурсу були відзначені грошовими преміями. Їх вручили засновники Творчої фундації «Наше» художник і дизайнер Зінаїда Ліхачова та Вікторія Зубенко, які впроваджують проект «Culture for Community». Крім цього, переможці отримали сертифікати на участь у святкових концертах у Києві на День св. Миколая. Представники Фундації також передали організаторові конкурсу - Каменському історико-культурному заповіднику та музичним школам смт. Олександрівка та м. Кременець музичні центри з комплектами дисків класичної музики. Як повідомив Валерій Прохоренко, не секрет, що музеї та школи не мають самого необхідного для освіти і демонстрації експозицій, а тому вкрай потребують матеріальної підтримки. Тому відчутною для Кам'янського музею виявилася і грошова допомога, яка піде на придбання необхідних меблів.

У цьому році в конкурсі брали участь 46 дітей з 10 областей України. Також вперше взяли участь у конкурсі представники таких районних центрів, як Первомайськ, Стрий, Тростянець, Кагарлик, Біла Церква та міста Харкова - з музичної школи, що носить ім'я П. І. Чайковського. За умовами конкурсу, в ньому беруть участь учні тільки сільських та районних дитячих музичних шкіл. Виняток робиться для дитячих навчальних закладів, що носять ім'я композитора. Каменський конкурс проводиться за спеціальностями «скрипка, віолончель», «фортепіано» і охоплює три вікові групи, тобто 1-7 класи дитячих музичних шкіл.


Довідка: ВАТ КБ «Глобус» (www.globusbank.com.ua) зареєстровано Національним банком України 29 листопада 2007 року. Засновником ВАТ «КБ «Глобус» є ТОВ «Українські Медіа Технології», які володіють 100% пакетом акцій Банку.