Банк «ГЛОБУС» підтримав Фан-фестиваль «Сільпо Єврофан-2012»

ПАТ «КБ «ГЛОБУС» виступив генеральним партнером міжнародного футбольного фан-фестивалю «Сільпо Єврофан-2012», що проходив у Львові з 28 червня по 1 липня.

За словами Заступника Голови Правління Сергія Коцупатрого, Банк «ГЛОБУС» - соціально відповідальна фінансова установа, яка приділяє особливу увагу життю суспільства.

«Банк вирішив підтримати фан-фестиваль, адже цьогоріч наша країна приймала чемпіонат Європейської першості. Крім того, футбол для українців - не просто гра, футболом наша нація живе. Та й банківська діяльність дуже подібна на футбольну гру. Банк і клієнт - одна дружня команда. Адже матч вважається виграним тільки тоді, коли є перемога, а робота в банку вважається виконаною тільки тоді, коли є результат. В роботі з клієнтами ми працюємо на спільний результат», - зауважив Сергій Коцупатрий.

Підтримка фан-фестивалю - не перша соціальна ініціатива Банку «ГЛОБУС». У 2010 році спільно із Творчою фундацією «Наше» Банк підтримав 8-й міжнародний дитячий музичний конкурс ім. П.І. Чайковського, який проходив у м. Кам'янка Черкаської обл.

Впродовж 2011 року Банк «ГЛОБУС» проявив себе як фінансова установа, яка приділяє увагу і здоров‘ю нації. В листопаді минулого року стартував спільний благодійний проект благодійного фонду «Надіюсь і вірю» та ПАТ «КБ «ГЛОБУС», в рамках якого кожен бажаючий міг перерахувати решту, отриману від проведеної банківської операції, на розрахунковий рахунок фонду. Крім того, всі, кому не байдужа доля хворих дітей, могли додатково зробити будь-який внесок через каси Банку. Залучені таким чином кошти пішли на закупівлю необхідних ліків та обладнання для лікування онкохворих дітей.

Також, дбаючи про розвиток та підтримку обдарованих дітей та молоді в Україні, Банк «ГЛОБУС» став спонсором Народного дівочого танцювального ансамблю «Слов‘яночка», учасницями якого є понад 70 дівчаток віком від 6 до 20 років.

«Заходи, подібні до фан-фестивалю, єднають українців та популяризують не лише футбол, а й спорт загалом. Ми готові і надалі підтримувати подібні ініціативи, адже вони демонструють всьому світові наш командний дух, показують нас як справжню європейську націю, завжди готову приймати та організовувати заходи такого рівня», - резюмував Заступник Голови Правління.

Довідка. ВАТ КБ «Глобус» зареєстрований Національним банком України 29 листопада 2007 року. У березні 2011 року ВАТ «КБ «ГЛОБУС» було перейменовано в ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК «ГЛОБУС». У жовтні 2011 року у зв'язку із внесенням змін до Закону України «Про банки і банківську діяльність» ПАТ «КБ «ГЛОБУС» отримав нову банківську Ліцензію на право надання банківських послуг та Генеральну ліцензію на здійснення валютних операцій. Ліцензія № 240, видана Національним банком України 26.10.2011 року. На даний момент в ПАТ «КБ «ГЛОБУС» працює 21 відділення.