Банк «ГЛОБУС» пропонує долучитися до благодійної акції допомоги онкохворим дітям

В листопаді стартував спільний благодійний проект благодійного фонду «Надіюсь і вірю» та ПАТ «КБ «ГЛОБУС», в рамках якого кожен бажаючий зможе перерахувати решту, отриману від проведеної банківської операції, на розрахунковий рахунок фонду.

Крім того, всі, кому не байдужа доля хворих дітей, зможуть додатково зробити будь-який внесок через каси Банку. Залучені таким чином кошти підуть на закупівлю необхідних ліків та обладнання для лікування онкохворих дітей.

«Ми долучилися до даної акції, тому що розуміємо наскільки необхідна така допомога хворим дітям. Тому пропонуємо всім небайдужим долучитися до цієї святої справи. Для більшості одна, дві, десять гривень – це невеликі гроші, а для дітей – це неоціненний вклад на шляху до їх одужання», - наголосив Заступник Голови Правління ПАТ «КБ «ГЛОБУС» Сергій Коцупатрий.

Даний проект успішно працює в Україні з 2005 року. За цей час за допомогою партнерів, спонсорів та інших благодійних організацій Фонд «Надіюсь і вірю» допоміг сотням дітей подолати страшні недуги та повернутися до повноцінного життя.

Перерахувати кошти для допомоги онкохворим дітям можна у будь-якому відділенні ПАТ «КБ «ГЛОБУС», скориставшись реквізитами: Рахунок №2600600103102 в ПАТ «КБ «ГЛОБУС», код банку 380526, ЄДРПОУ 35591059.

Детальну інформацію про діяльність фонду «Надіюсь і вірю» та щасливі історії одужання можна знайти на офіційному сайті фонду www.ucccf.com.