Банк «ГЛОБУС» пропонує юридичним особам овердрафт з перших днів обслуговування

ПАТ «КБ «ГЛОБУС» запустив новий кредитний продукт для юридичних осіб – овердрафт «Партнерська підтримка». Про це повідомив Заступник Голови Правління Банку «ГЛОБУС» Сергій Коцупатрий.

За його словами, даний продукт є унікальним на ринку фінансових послуг України.

«Його унікальність полягає в тому, що ми пропонуємо скористатися кредитними коштами з перших днів відкриття рахунку в Банку «ГЛОБУС». Не менш важливий момент – ліміт овердрафту до 2 млн. грн., від 24 до 27 відсотків річних в залежності від того, чи забезпеченою буде дана угода, чи ні», - наголосив Сергій Коцупатрий.

Заступник Голови Правління також зауважив, що нині банки запроваджують жорсткіші умови надання кредитних коштів та суттєво скорочують обсяги кредитування як фізичних осіб, так і бізнесу.

«Банк «ГЛОБУС» вкотре довів, що ми є партнерами для клієнтів, що ми готові йти їм назустріч і підтримувати навіть в скрутний для економіки час», - резюмував він.

Довідка: ВАТ КБ «Глобус» зареєстровано Національним банком України 29 листопада 2007 р. У березні 2011 року ВАТ «КБ «ГЛОБУС» було перейменовано у ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «КОМЕРЦІИНИЙ БАНК «ГЛОБУС». Ліцензія № 240, видана Національним банком України 11.03.2011 року. У жовтні 2011 року у зв'язку із внесенням змін до Закону України «Про банки і банківську діяльність» ПАТ «КБ «ГЛОБУС» отримав нову банківську Ліцензію на право надання банківських послуг і Генеральну ліцензію на здійснення валютних операцій. Ліцензія № 240, видана Національним банком України 26.10.2011 року. Відповідно до звітності Банку за перше півріччя 2011 року отримав прибуток у розмірі 6,058 млн. грн., активи та пасиви ПАТ «КБ «ГЛОБУС» склали 1 609 059 тис. грн. На разі, у ПАТ «КБ «ГЛОБУС» працюють 19 відділень: у Києві, Запоріжжі, Ужгороді, Дніпропетровську, Кам'янець-Подільському, Одесі, Сумах, Львові, Харкові, Полтаві, Чернігові, Луганську, Миколаєві, Тернополі, Черкасах, Чернівцях, Севастополі та Вінниці.