Банк «ГЛОБУС» презентував новий картковий продукт «Ощадний»

ПАТ «КБ «ГЛОБУС» презентувало новий тарифний план «Ощадний» на банківські операції та послуги з використанням платіжних карток для клієнтів Банку. Про це повідомив Заступник Голови Правління Банку «ГЛОБУС» Сергій Коцупатрий.

За його словами, даний тарифний план розроблено як альтернативу депозитним вкладам в національній валюті.

«Дана тарифна пропозиція стала продовженням лінії карткових продуктів для індивідуальних клієнтів Банку «ГЛОБУС» та має ряд суттєвих переваг, серед яких: підвищені відсотки на залишок на картковому рахунку в розмірі 11% річних, безкоштовне поповнення рахунку та вільне користування грошовими коштами у межах дозволеного залишку. Окрему увагу хотілось би звернути на те, що відкриття поточного карткового рахунку з оформленням основної платіжної картки безкоштовне», - зауважив Сергій Коцупатрий.

На разі, ПАТ «КБ «ГЛОБУС» пропонує своїм клієнтам платіжні картки системи MasterCard International класу Maestro, Standart та Gold, з тарифними планами «Зарплатний», «Депозитний» и «Стандартний».

Довідка: ВАТ КБ «Глобус» зареєстровано Національним банком України 29 листопада 2007 р. У березні 2011 року ВАТ «КБ «ГЛОБУС» було перейменовано у ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «КОМЕРЦІИНИЙ БАНК «ГЛОБУС». Ліцензія № 240, видана Національним банком України 11.03.2011 року. У жовтні 2011 року у зв'язку із внесенням змін до Закону України «Про банки і банківську діяльність» ПАТ «КБ «ГЛОБУС» отримав нову банківську Ліцензію на право надання банківських послуг і Генеральну ліцензію на здійснення валютних операцій. Ліцензія № 240, видана Національним банком України 26.10.2011 року. Відповідно до звітності Банку за перше півріччя 2011 року отримав прибуток у розмірі 6,058 млн. грн., активи та пасиви ПАТ «КБ «ГЛОБУС» склали 1 609 059 тис. грн. На разі, у ПАТ «КБ «ГЛОБУС» працюють 17 відділень: у Києві, Запоріжжі, Ужгороді, Дніпропетровську, Кам'янець-Подільському, Одесі, Сумах, Львові, Харкові, Полтаві, Чернігові, Луганську, Миколаєві, Тернополі, Черкасах та Чернівцях.