Банк «ГЛОБУС» презентував оновлену лінію депозитних продуктів.

ПАТ «КБ «ГЛОБУС» оновило лінію депозитних продуктів для юридичних та фізичних осіб. Про це повідомив Заступник Голови Правління Банку Сергій Коцупатрий.

За його словами, оновлений ряд депозитів відповідає вимогам ринку, а кожен депозитний продукт вирізняється прозорістю, зручністю та простотою.

«Депозитні програми Банку «ГЛОБУС» розроблені з урахуванням потреб різних категорій корпоративних та індивідуальних клієнтів. Вони поєднують в собі вимоги до прибутковості і широкі можливості управління депозитом. Це дозволяє клієнтам отримувати стабільний дохід, ефективно диверсифікувати активи, підвищувати віддачу оборотних коштів», - наголосив Заступник Голови Правління.

Зокрема, КБ «ГЛОБУС» пропонує оновлені умови для депозитних продуктів: строкового депозиту «Класичний» та депозитних ліній – «Великий» та «Зручний». Такий перелік програм, та максимальний відсоток по депозитам – 18%, на думку, Сергія Коцупатрого, допоможуть кожному клієнтові, як індивідуальному, так і корпоративному, обрати найоптимальнішу форму примноження вільних грошових коштів у національній та іноземній валюті.

«Ці депозити є зручним інструментом для управління накопиченнями, - зазначив Заступник Голови Правління, - вони дозволять вкладникам збільшувати свої доходи, створювати резерви на непередбачені витрати, або ж отримувати стабільну надбавку до основного доходу».

Окрему увагу Сергій Коцупатрий звернув на новий депозитний продукт Банку «ГЛОБУС» «Авансовий». Відмінністю даної програми є те, що клієнт-фізична особа, розмістивши свої кошти в національній валюті на депозитному рахунку ПАТ «КБ «ГЛОБУС», отримує відсотки в день підписання депозитного договору. Ставка за даним депозитом складає 14%, а термін розміщення депозитних коштів – 90 днів.

«Обравши депозит «Авансовий», клієнт Банку гарантовано отримує свої відсотки наперед. Це, перш за все, зручно для нього, адже не потрібно чекати три місяці, щоб отримати дохід», - наголосив Сергій Коцупатрий.

Довідка:
ВАТ КБ «Глобус» зареєстровано Національним банком України 29 листопада 2007 р. У березні 2011 року ВАТ «КБ «ГЛОБУС» було перейменовано у ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «КОМЕРЦІИНИЙ БАНК «ГЛОБУС». Ліцензія № 240, видана Національним банком України 11.03.2011 року. Засновник ПАТ «КБ «ГЛОБУС» ТОВ «Українські Медіа Технології», що володіють 100% пакетом акцій Банку. На разі, у ПАТ «КБ «ГЛОБУС» працюють 11 відділень: у Києві, Запоріжжі, Ужгороді, Дніпропетровську, Кам'янець-Подільському, Одесі, Сумах, Львові, Харкові, та Полтаві. До кінця 2011 року в планах Банку розширення мережі відділень до двадцяти.

Тел.: (044) 585-70-96, (096) 334-03-94