Банк «ГЛОБУС» став Банком року в номінації «Найбільш клієнтоорієнтований банк»

ПАТ «КБ «ГЛОБУС» став переможцем III Всеукраїнського конкурсу «Банк року – 2011» у номінації «Найбільш клієнтоорієнтований банк» за версією журналу «Банкиръ». Про це повідомив Голова Правління Банку «ГЛОБУС» Сергій Куріленко.

Цьогорічна церемонія нагородження переможців рейтингу відбулася 29 листопада в Києві за участі ТОП-менеджменту банків-номінантів, представників Національного банку України, громадських організацій, банківських об‘єднань та засобів масової інформації. Загалом в конкурсі брали участь більше 150 українських банків, а серед критеріїв, що слугували основою відбору, були якісні показники діяльності банків, їх репутація, рівень довіри клієнтів, якість обслуговування у відділеннях банків, прозорість, відкритість.

«Ця нагорода – заслуга всього колективу банку «ГЛОБУС». Стрімко рухаючись за планом, наша команда завжди пам’ятає, куди ми крокуємо та кому присвячена наша праця – нашим клієнтам, яких ми розглядаємо виключно як своїх партнерів», - наголосив Сергій Куріленко.

За його словами, ця нагорода є свідченням того, що банк рухається в правильному напрямку, а стратегія розвитку, обрана банком, – вірна.

«Перемога в номінації «Найбільш клієнтоорієнтований банк» особливо важлива для нас ще й тому, що це самі клієнти відзначають та оцінюють ті зусилля, яких ми докладаємо у свої повсякденній роботі. Ми знаходимось на стадії активного розвитку, тому нам дуже важливо знати, як клієнти оцінюють нашу роботу, ми дійсно дослухаємося до думки кожного з них. Тому запрошуємо всіх до діалогу і завжди вдячні за зауваження та пропозиції», - додав Голова Правління.

Довідка: ВАТ КБ «Глобус» зареєстровано Національним банком України 29 листопада 2007 р. У березні 2011 року ВАТ «КБ «ГЛОБУС» було перейменовано у ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «КОМЕРЦІИНИЙ БАНК «ГЛОБУС». Ліцензія № 240, видана Національним банком України 11.03.2011 року. У жовтні 2011 року у зв'язку із внесенням змін до Закону України «Про банки і банківську діяльність» ПАТ «КБ «ГЛОБУС» отримав нову банківську Ліцензію на право надання банківських послуг і Генеральну ліцензію на здійснення валютних операцій. Ліцензія № 240, видана Національним банком України 26.10.2011 року. Відповідно до звітності за 9 місяців поточного року Банк отримав прибуток у розмірі 10,4 млн. грн., активи та пасиви ПАТ «КБ «ГЛОБУС» склали 1 588 248 тис. грн. На разі, у ПАТ «КБ «ГЛОБУС» працюють 19 відділень: у Києві, Запоріжжі, Ужгороді, Дніпропетровську, Кам'янець-Подільському, Одесі, Сумах, Львові, Харкові, Полтаві, Чернігові, Луганську, Миколаєві, Тернополі, Черкасах, Чернівцях, Севастополі та Вінниці.