Банк «ГЛОБУС» став Банком року в номінації «Банк – лідер в кредитуванні малого і середнього бізнесу»

Банк «ГЛОБУС» став переможцем Всеукраїнського конкурсу «Банк року - 2012» в номінації «Банк - лідер в кредитуванні малого і середнього бізнесу» за версією журналу «Банкиръ». Про це повідомив Голова Правління Банку «ГЛОБУС» Сергій Куріленко.

Четверта церемонія нагородження переможців рейтингу відбулася 21 листопада 2012 року в Києві за участю топ-менеджменту банків-номінантів, представників Національного банку України, громадських організацій, банківських об'єднань і засобів масової інформації.

В цілому, в конкурсі брали участь більше 150 українських банків, а серед критеріїв, які слугували основою відбору, були якісні показники діяльності банків, їх репутація, рівень довіри клієнтів, якість обслуговування у відділеннях банків, прозорість, відкритість.

«Цього року Банк «ГЛОБУС» дійсно зробив ставку в своїй діяльності на кредитування представників малого і середнього бізнесу. Таке рішення дало результат: ми істотно розширили свій кредитний портфель. Крім того, нашу діяльність на ринку кредитування відзначили і аналітики банківського ринку, що не може не радувати», - сказав Сергій Куріленко.
Нагадаємо, що за підсумками 2011 року Банк «ГЛОБУС» став переможцем рейтингу «Банк року» за версією журналу «Банкиръ» в номінації «Найбільш клієнтоорієнтірованний банк».

Довідка: ВАТ КБ «Глобус» зареєстрований Національним банком України 29 листопада 2007 р. У березні 2011 року ВАТ КБ «Глобус» був перейменований в ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК «ГЛОБУС». Ліцензія № 240, видана Національним банком України 11.03.2011 років. У жовтні 2011 року у зв'язку з внесенням змін до Закону України «Про банки і банківську діяльність» ПАТ «КБ «ГЛОБУС» отримало нову банківську Ліцензію на право надання банківських послуг і Генеральну ліцензію на здійснення валютних операцій. Ліцензія № 240 видана Національним банком України 26.10.2011 року. Згідно звітності за 9 місяців 2012 року Банк отримав прибуток у розмірі 15,8 млн. грн., активи і пасиви Банку склали 2 164 986 тис. грн. На даний момент в ПАТ «КБ «ГЛОБУС» працюють 23 відділення: у Києві, Запоріжжі, Ужгороді, Дніпропетровську, Кам'янець-Подільському, Одесі, Сумах, Львові, Харкові, Полтаві, Чернігові, Луганську, Миколаєві, Тернополі, Черкасах, Чернівцях, Севастополі, Івано-Франківську, Вінниці і Рівному.