Банк «ГЛОБУС» став Банком року в номінації «Найбільш клієнтоорієнтований банк»

За підсумками VI Всеукраїнського конкурсу «Банк року-2014», організатором якого є спеціалізований журнал «Банкиръ», ПАТ «КБ «ГЛОБУС» став переможцем в номінації «Найбільш клієнтоорієнтований банк». Про це повідомив Голова Правління Банку Сергій Куріленко.

 

Цьогорічна церемонія нагородження відбулася 10 грудня в Києві за участі ТОП-менеджменту банків-номінантів, представників Національного банку України, громадських організацій, банківських об‘єднань та засобів масової інформації.

 

«В умовах величезної гідної конкуренції саме клієнтоорієнтованість дозволяє нам продовжувати свій розвиток. Саме клієнтоорієнтованість є тим дивовижним, деякою мірою «пікантним» соусом, під яким ми подаємо свої продукти нашим клієнтам. Це наш ексклюзивний інгредієнт, який, зрештою, стає основним для клієнта в питаннях вибору фінансового партнера», - наголосив Голова Правління.

 

Нагадаємо, Банком року в номінації «Найбільш клієнтоорієнтований банк» Банк «ГЛОБУС» стає не вперше. За підсумками 2011 року «ГЛОБУС» вже був переможцем у даній номінації.


Довідка. ПАТ «КБ «ГЛОБУС» засновано в листопаді 2007 року. Учасник Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (свідоцтво № 193). Ліцензія НБУ № 240 від 26.10.2011 року. За підсумками роботи в 2013 році та першому кварталі 2014 року РА «Експерт-Рейтинг» прийняло рішення про підвищення кредитного рейтингу ПАТ «КБ «ГЛОБУС» за національною шкалою на рівні uaA+. За підсумками рейтингу надійності банків, який проводиться щорічно журналом «Експерт», банк «ГЛОБУС» стабільно входить до числа найнадійніших фінансових установ України. За підсумками 2 кварталу 2014 року РА «Стандарт-Рейтинг» вкотре підтвердило Рейтинг надійності депозитів Банку «ГЛОБУС». Третій квартал 2014 року ПАТ «КБ «ГЛОБУС » закінчив з прибутком у розмірі 1,657 млн. грн. На даний момент в ПАТ «КБ «ГЛОБУС» працює 25 відділень: у Києві, Запоріжжі, Ужгороді, Дніпропетровську, Кам'янець-Подільському, Одесі, Сумах, Львові, Харкові, Полтаві, Чернігові, Луганську, Миколаєві, Тернополі, Черкасах, Чернівцях, Вінниці, Івано-Франківську, Рівному та Донецьку