Банк «ГЛОБУС» став членом ПАТ «Фондова біржа «Перспектива».

ПАТ «КБ «ГЛОБУС» стало членом ПАТ «Фондова біржа «Перспектива» і допущено до торгів на цій біржі. Про це повідомив Голова Правління Банку «ГЛОБУС» Сергій Куріленко.

За його словами, співробітництво з Біржею «Перспектива» надасть Банку доступ до нових фінансових інструментів, а це, в свою чергу, дозволить збільшити обсяги торгів та кількість контрагентів. Крім того, завдяки членству на Біржі «Перспектива» Банк «ГЛОБУС» зможе диверсифікувати ризики при укладанні угод купівлі-продажу цінних паперів та оптимізувати процес проведення таких угод.

«На нашу думку саме зараз, коли у населення зростає недовіра до звичних фінансових інструментів, час розвивати інші - не менш зручні та прибуткові. Для українських банків дуже важливо зосереджувати свою увагу саме на цьому сегменті фінансового ринку та власній брокерській діяльності. Банк «ГЛОБУС» є активним учасником фондового ринку. Щороку ми нарощуємо обсяги торгових біржових операцій», - наголосив Голова Правління.

З моменту отримання ліцензій НКЦПФР на право здійснення дилерської, брокерської діяльності та андеррайтингу Банк «ГЛОБУС» співпрацює з провідними банківськими установами та професійними учасниками фондового ринку, здійснює торгівлю як корпоративними облігаціями, так і облігаціями внутрішньої державної позики. Брокерська (комісійна) діяльність ПАТ «КБ «ГЛОБУС» зосереджена на наданні клієнтам максимально якісних послуг з проведення операцій купівлі-продажу, зберігання цінних паперів. Банк здійснює операції з різноманітними видами цінних паперів на первинному і вторинному, біржовому і позабіржовому ринках за дорученням клієнтів, фізичних і юридичних осіб, резидентів і нерезидентів України.

Нагадаємо також, що за результатами 2011 року Банк «ГЛОБУС» посів 18 позицію серед більш як 140 членів Фондової біржі ПФТС за обсягами торгівлі ОВДП.

Довідка. ПАТ «КБ «ГЛОБУС» засновано в листопаді 2007г. Учасник Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (свідоцтво № 193). Ліцензія НБУ № 240 від 26.10.2011 року. За підсумками роботи в першому кварталі 2012 року РА «Експерт-Рейтинг» прийняло рішення про підвищення кредитного рейтингу ПАТ «КБ «ГЛОБУС» за національною шкалою на рівні uaА-. За підсумками рейтингу надійності банків, що проводиться журналом «Експерт» в 2011 році, банк «ГЛОБУС» увійшов до числа найнадійніших фінансових установ України. У 2012 році Банк «ГЛОБУС» став «Банком, якому довіряють -2012» за версією журналу «Банкиръ». На даний момент в ПАТ «КБ «ГЛОБУС» працює 23 відділення: у Києві, Запоріжжі, Ужгороді, Дніпропетровську, Кам'янець-Подільському, Одесі, Сумах, Львові, Харкові, Полтаві, Чернігові, Луганську, Миколаєві, Тернополі, Черкасах, Чернівцях, Севастополі, Вінниці, Івано-Франківську та Рівному.

ПАТ «Фондова біржа «Перспектива» створена у 2006 році. Біржа діє на підставі Ліцензії НКЦПФР на провадження професійної діяльності на фондовому ринку: АВ №483591 «Діяльність з організації торгівлі на фондовому ринку» від 21.08.2009 року.