Банк «Глобус» став учасником платіжної системи «УкрКарт»

Відкрите акціонерне товариство «Комерційний Банк «Глобус» підписало ліцензійні договори на емісію та еквайринг платіжних карток системи «УкрКарт». Про це повідомив Голова Правління КБ «Глобус» Валерій Прохоренко.

За його словами, емісія власних платіжних карток вступ дозволить Банку не тільки розширити перелік послуг, що надаються, але і стати повноправним учасником ринку банківських платіжних карток. Голова Правління також додав, що на сьогодні Банк знаходиться у стадії отримання статусу афілійованого учасника платіжної системи MasterCard.

«Метою політики Банку є постійне збільшення переліку послуг і підвищення їх якості, розширення клієнтури, підвищення її лояльності та завоювання нових сегментів ринку, – говорить Валерій Прохоренко. – А тільки активна робота у зовнішньому середовищі може гарантувати нам стабільний розвиток. Тому випуск власних карток стане закономірним кроком в розвитку роздрібного бізнесу кредитно-фінансової установи і дасть можливість надавати клієнтам принципово нову якість послуг».

За словами Голови Правління, випуск та обслуговування пластикових карток – один з основних напрямків розвитку роздрібного бізнесу Банку «Глобус» в 2011 році. Також у новому році Банк планує встановити банкомати і банківські термінали у всіх своїх відділеннях, а також великих торгових центрах у містах присутності КБ «Глобус». Нагадаємо, відділення Банку на сьогодні працюють в Києві, Запоріжжі, Ужгороді, Дніпропетровську, Кам'янець-Подільському та Одесі.


Довідка: ВАТ КБ «Глобус» (www.globusbank.com.ua) зареєстровано Національним банком України 29 листопада 2007 р. Засновник ВАТ «КБ «Глобус» ТОВ «Українські Медіа Технології», що володіють 100% пакетом акцій Банку.