Банк «ГЛОБУС» став учасником проекту «Відкриваймо Україну разом з MasterCard®!»

ПАТ «КБ «ГЛОБУС» та компанія MasterCard пропонують клієнтам Банку стати учасниками акції «Відкриваймо Україну разом з MasterCard®!». Даний проект стартував 10 червня та триватиме до 30 листопада поточного року.

«Банк «ГЛОБУС» долучився до даної акції маючи на меті, перш за все, підвищення культури користування пластиковими картами. Це дуже зручний фінансовий інструмент, однак на сьогоднішній день культура користування ним в Україні занадто низька - лише 15% від усіх держателів використовують карти для розрахунків за товари та послуги. Більшість же просто знімають у банкоматах готівку», - наголосив Заступник Голови Правління Банку Сергій Коцупатрий.

Учасниками акції може стати будь-хто, хто розраховуватиметься за товари та послуги пластиковою карткою. Ті ж, хто найактивніше користуватиметься в торгових мережах картками, матиме можливість отримати приз - захопливу подорож в один з живописних куточків України. Щомісяця впродовж акції на учасників чекають 5 подорожей на двох мальовничими українськими містами.

Детальніше з умовами акції можна ознайомитися ТУТ або на сайті www.mastercard.ua