Банк «Глобус» встановив партнерські відносини з Deutsche Bank Group

З метою розширення спектру послуг і оптимізації грошових розрахунків, Відкрите акціонерне товариство «Комерційний банк «Глобус» встановило партнерські відносини з Deutsche Bank Group. В результаті Банк відкрив прямі кореспондентські рахунки у доларах США – в Deutsche Bank Trust Company Americas (New York, USA) і в євро – в Deutsche Bank AG (Frankfurt, Deutschland). Про це повідомив Голова Правління ВАТ КБ «Глобус» Валерій Прохоренко, додавши, що Банк вже почав використовувати ці рахунки для проведення клієнтських та міжбанківських розрахунків.

«Банки групи Deutsche Bank, в яких відкриті кореспондентські рахунки, відзначаються високим рівнем сервісу, надійністю та оперативністю розрахунків, – відзначає пан Прохоренко, – і це, поза сумнівом, дозволить підвищити якість і швидкість обслуговування клієнтів нашого Банку при здійсненні міжнародних платежів».

Також, за словами Голови Правління, відкриття кореспондентських рахунків у банках однієї з найбільших світових фінансових груп в західних фінансових інститутах свідчить про позитивну оцінку Deutsche Group стану бізнесу ВАТ КБ «Глобус», його стабільності та перспектив розвитку.

У свою чергу, КБ «Глобус» отримав можливість оптимізувати свої послуги у сфері короткострокового фінансування зовнішньоторговельних операцій з використанням документарних акредитивів, інкасо та банківських гарантій спільно із провідною світовою фінансовою групою.

Таким чином, відкриття прямих кореспондентських рахунків в євро та доларах США позитивно вплине на динаміку і якість як міжбанківської співпраці з іншими фінансовими інститутами, так і сприятиме спрощенню, прискоренню та транспарентності розрахунків у іноземній валюті клієнтів Банку.