КБ «Глобус» збільшив чисті активи на 42% - до 643,8 млн. грн.

Відкрите акціонерне товариство «Комерційний Банк «Глобус» збільшило чисті активи на 42 % і станом на 1 липня 2009 р. їх сума склала 643,8 млн. грн., що на 189,4 млн. грн. більше показника на початок липня 2008 р. Чисті зобов'язання за цей період виросли на 24 %, на 1.07.2009 р. вони становлять 470,4 млн. грн. Про це повідомив Голова Правління Банку Валерій Прохоренко, підводячи попередні підсумки діяльності фінансово-кредитної установи в першому півріччі поточного року.

Зі слів Голови Правління ВАТ КБ «Глобус», покращення основних фінансових показників свідчить про фінансову стабільність і достатність капіталу та пов'язане, перш за все, з вірно вибраною стратегією розвитку, удосконаленням банківських продуктів, що пропонуються корпоративним клієнтам, а також відмовою від практики інтенсивного залучення депозитів із самого початку діяльності фінустанови.

Результатом значного зростання активів ВАТ КБ «Глобус» стало збільшення регулятивного капіталу в 2,3 рази – до 175 млн. грн. Власний капітал Банку за цей період також виріс більш ніж вдвічі і досяг 173,4 млн. грн. Зважена і гнучка політика Банку на фінансовому ринку дозволила за підсумками першого півріччя отримати чистий фінансовий прибуток у розмірі 7,5 млн. грн., що в 5 разів більше ніж обсяг отриманого прибутку станом на 1 липня 2008 р.

«Не дивлячись на кризу, завдяки низьким фінансовим і операційним ризикам, ми продовжували працювати стабільно та прибутково, що дозволило в складний для економіки країни період зберегти кошти клієнтів і збалансувати ресурсну базу Банку. Окрім того, фінансові показники підтверджують наявність у Банку достатніх потенційних можливостей для розвитку, – говорить пан Прохоренко. – В наших планах подальше збільшення частки ВАТ КБ «Глобус» на ринку розрахунково-касових послуг, зокрема, за рахунок покращення продуктового ряду, вдосконалення технологій продажу та просування наших банківських продуктів».