«ГЛОБУС» - Банк, якому довіряють

За підсумками Всеукраїнського рейтингу «Банк, якому довіряють-2012», що проводиться журналом «Банкір», ПАТ «КБ «ГЛОБУС» став переможцем в номінації «Кращі банківські продукти і послуги для бізнесу».

Конкурс проводився серед фінансово-кредитних установ, що мають ліцензії Національного банку України на здійснення банківської діяльності. На церемонії нагородження кращих банків країни були присутні представники Національного банку України, комерційних банків України і країн СНД, політичної і бізнес-еліти, акредитовані в Україні дипломати, клієнти і партнери банків, представники ЗМІ.

Основна мета конкурсу - залучення уваги до актуальних проблем української економіки, зокрема, до зростання довіри населення до банківської системи України, підвищення рівня соціальної відповідальності банківського бізнесу, оцінка прозорості і ефективності ведення бізнесу вітчизняними банками.

«Вся банківська діяльність грунтується на довірі клієнтів. Банк «ГЛОБУС» цінує цю довіру і кожного свого клієнта. Тому вдвічі приємнішим є той факт, що наш Банк удостоєний такої премії. Проте це не лише оцінка споживачів банківських послуг, але і глибокий аналіз показників банківської діяльності, який проводиться з використанням досвіду міжнародного агентства Bloomberg і вживанням алгоритмів оцінки якісних показників, розроблених міжнародними і національними рейтинговими агенціями», - відзначив Заступник Голови Правління Банку «ГЛОБУС» Сергій Коцупатрий.

За його словами, в планах Банку «ГЛОБУС» - подальший розвиток співпраці з клієнтами - юридичними особами, а також розширення лінії банківських продуктів для цієї категорії клієнтів.

«Ми і надалі готові пропонувати своїм партнерам індивідуальні умови, виходячи з їх потреб та виду бізнесу, який вони здійснюють. Адже у наш час жорсткої конкуренції на банківському ринку України лише на таких принципах можна збудувати довгострокові, довірчі партнерські стосунки з клієнтом», - резюмував Сергій Коцупатрий.

Довідка. ВАТ КБ «Глобус» зареєстрований Національним банком України 29 листопада 2007 року. У березні 2011 року ВАТ «КБ «ГЛОБУС» було перейменовано в ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК «ГЛОБУС». У жовтні 2011 року у зв'язку із внесенням змін до Закону України «Про банки і банківську діяльність» ПАТ «КБ «ГЛОБУС» отримав нову банківську Ліцензію на право надання банківських послуг та Генеральну ліцензію на здійснення валютних операцій. Ліцензія № 240, видана Національним банком України 26.10.2011 року. На даний момент в ПАТ «КБ «ГЛОБУС» працює 21 відділення.