Банк «ГЛОБУС» увійшов до числа найнадійніших фінансових установ за підсумками 2011 року

ПАТ «КБ «ГЛОБУС» увійшов до переліку найнадійніших фінансових установ України, посівши 25 місце з 82 можливих. Рейтинг надійності банків за підсумками 2011 року провів журнал «Експерт». Про це повідомив Голова Правління Банку «ГЛОБУС» Сергій Куріленко.

За його словами, при розрахунку показника надійності враховувалися наступні параметри: достатність капіталу, структура і якість активів, ефективність та рентабельність діяльності.

«Результати діяльності Банку «ГЛОБУС» не вперше оцінюють провідні фінансові аналітики країни. Так, за підсумками діяльності у минулому році журналом «Банкір» наш Банк вже було визнано Банком року в номінації «Найбільш клієнтоорієнтований банк», - зазначив Голова Правління.

Крім того, журнал «Експерт» також відзначив Банк «ГЛОБУС» як одного із банків-лідерів за темпами зростання коштів фізичних осіб за 2011 рік. Так, минулого року кошти фізичних осіб Банку зросли на 104% та склали 383,78 млн. грн. Як зауважив Сергій Куріленко, даний показник більш, ніж вдвічі перевищує показник 2010 року, адже впродовж минулого року Банк активно розвивав мережу своїх відділень в регіонах та дотримувався поміркованої політики у формуванні відсоткових ставок.

«Загалом, даний рейтинг оцінює наскільки фінансова установа здатна протистояти несприятливим фінансовим та економічним факторам впливу. А результати рейтингу підтверджують, що Банк рухається в правильному напрямку, ми розвиваємось, зростаємо, отримуємо прибуток, а також даємо можливість зростати разом з нами нашим клієнтам», - наголосив Сергій Куріленко.

Довідка: ВАТ КБ «Глобус» зареєстровано Національним банком України 29 листопада 2007 р. У березні 2011 року ВАТ «КБ «ГЛОБУС» було перейменовано у ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «КОМЕРЦІИНИЙ БАНК «ГЛОБУС». У жовтні 2011 року у зв'язку із внесенням змін до Закону України «Про банки і банківську діяльність» ПАТ «КБ «ГЛОБУС» отримав нову банківську Ліцензію на право надання банківських послуг і Генеральну ліцензію на здійснення валютних операцій. Ліцензія № 240, видана Національним банком України 26.10.2011 року. Відповідно до звітності 2011 рік Банк отримав прибуток у розмірі 15,1 млн. грн., валюта балансу ПАТ «КБ «ГЛОБУС» склала близько 1,8 млрд. грн. На разі, у ПАТ «КБ «ГЛОБУС» працює 21 відділення: у Києві, Запоріжжі, Ужгороді, Дніпропетровську, Кам'янець-Подільському, Одесі, Сумах, Львові, Харкові, Полтаві, Чернігові, Луганську, Миколаєві, Тернополі, Черкасах, Чернівцях, Севастополі, Вінниці та Івано-Франківську.