Банк «ГЛОБУС» запустив спільну з Ренесанс-Кредит програму кеш-кредитування.

ПАТ «КБ «ГЛОБУС» і АТ «БАНК РЕНЕСАНС КАПІТАЛ» (ТМ «Ренесанс Кредит») підписали договір про співпрацю у напрямку споживчого кредитування фізичних осіб. Про це повідомив Заступник Голови Правління Банку «ГЛОБУС» Сергій Коцупатрий.

За його словами, пілотний проект даної програми стартував ще в травні в чотирьох відділеннях ПАТ «КБ «ГЛОБУС». Старт був вдалим, тому було прийнято рішення про впровадження партнерської програми кредитування у всіх відділеннях Банку. Тепер в будь-якому відділенні Банку «ГЛОБУС» клієнти зможуть отримати повну консультацію по кредитуванню готівкою в розмірі до 20 тис. грн. на строк до 3 років і оперативно отримати рішення щодо видачі кредиту.

«До цього моменту, наш банк здебільшого кредитував бізнес. Ми були і залишаємося одним з небагатьох фінансових установ, які реально надають позики на взаємовигідних умовах юридичним особам. Споживче ж кредитування для нашого банку - це новий, проте, як показує досвід, затребуваний на ринку продукт», - відзначив Сергій Коцупатрий.

«БАНК РЕНЕСАНС КАПІТАЛ», у свою чергу, надає повну підтримку даного проекту: навчання персоналу, інформаційні матеріали, технічний супровід процесу і мотиваційну програму для співробітників банку «ГЛОБУС».

Як відзначила начальник Управління розвитку агентської мережі «Ренесанс Кредит» Валерія Бобкова, співпраця банків будується на взаємовигідних умовах: для Банку «ГЛОБУС» - це розширення продуктового ряду і додаткова мотивація для співробітників, для Ренесанс Кредит - розширення мережі точок продажів.

Довідка.

ПАТ «КБ «ГЛОБУС» www.globusbank.com.ua засновано в листопаді 2007г. Учасник Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (свідоцтво № 193). Нова ліцензія № 240, видана Національним банком України 26.10.2011 року. За підсумками роботи в першому кварталі 2012 року РА «Експерт-Рейтинг» прийняло рішення про підвищення кредитного рейтингу ПАТ «КБ «ГЛОБУС» за національною шкалою на рівні uaА-.

Згідно звітності в другому кварталі 2012 року Банк отримав прибуток у розмірі 5 638 млн. грн., валюта балансу ПАТ «КБ «ГЛОБУС» склала майже 2,3 млрд. грн. На даний момент в ПАТ «КБ «ГЛОБУС» працює 21 відділення: у Києві, Запоріжжі, Ужгороді, Дніпропетровську, Кам'янець-подільському, Одесі, Сумах, Львові, Харкові, Полтаві, Чернігові, Луганську, Миколаєві, Тернополі, Черкасах, Чернівцях, Севастополі, Вінниці і Івано-Франківську. За підсумками рейтингу надійності банків, що проводиться журналом
«Експерт» в 2011 році, банк «ГЛОБУС» увійшов до числа найнадійніших фінансових установ України. У 2012 році, Банк «ГЛОБУС» став «Банком, якому довіряють -2012» за версією журналу «Банкиръ».

АТ «БАНК РЕНЕСАНС КАПІТАЛ» www.rencredit.com.ua «Ренесанс Кредит» - товарний знак, під яким АТ «БАНК РЕНЕСАНС КАПІТАЛ» (ліцензія НБУ №222 від 30.09.2009 р.) надає банківські послуги на території України. «Ренесанс Кредит» надає свої послуги фізичним особам і пропонує клієнтам: депозити, нецільові споживчі кредити, цільові споживчі кредити, кредитні карти.
На початку 2006 р. «Ренесанс Кредит» був виданий перший споживчий кредит, в серпні 2009 р. - перший депозит, а в 2010 р. були випущені перші кредитні карти. АТ «БАНК РЕНЕСАНС КАПІТАЛ» (ТМ «Ренесанс Кредит») входить до складу провідної фінансово-промислової групи України «Систем Кепітал Менеджмент» (СКМ).