BankID

BankID – це сервіс дистанційної верифікації Клієнтів через українські банки, що дає можливість ідентифікувати Клієнта на інтернет-ресурсі онлайн під час реєстрації або замовлення послуг. Сервіс дозволяє віддалено, без необхідності особистого візиту, підтвердити особу людини, використовуючи дані, що зберігаються в обслуговуючому банку.

Система BankID НБУ створена для того, щоб громадяни мали зручний та безпечний доступ до державних, фінансових, комерційних та інших послуг, що надаються дистанційно та потребують ідентифікації. Система BankID НБУ надає можливість передати персональні дані користувачів від абонента – ідентифікатора (банку, в якому відкрито рахунок) до абонента – надавача послуг (який надає послугу з використанням цих даних). Тобто відбувається електронна дистанційна ідентифікація фізичних осіб через систему.

Хто може скористатись BankID НБУ спільно з ГЛОБУС БАНКОМ:

Клієнти банку-фізичні особи, які мають доступ до мобільного додатку GlobusPlus.

Дані, які можуть бути передані Банком (в зашифрованому вигляді) при ініціюванні клієнтом способу ідентифікації за допомогою сервісу BankID НБУ:

  • ПІБ;
  • стать;
  • дата народження;
  • ідентифікаційний номер платника податків (РНОКПП);
  • паспортні дані;
  • адреса реєстрації;
  • номер телефона;
  • e-mail адреса;

Кінцевий перелік даних, які будуть передані надавачу послуг визначається індивідуально, безпосередньо надавачем послуг.

Система BankID має високий ступінь захисту. Інформація, що передається повністю захищена.

Як скористатись BankID НБУ спільно з ГЛОБУС БАНКОМ:

1. Необхідно обрати послугу безпосередньо на сайті порталу послуг по абоненту системи який вже приєднаний до BankID НБУ (їх перелік тут) та обрати ідентифікуватись/авторизуватись/ввійти за допомогою BankID НБУ.

2. На сторінці BankID НБУ вибрати ГЛОБУС БАНК для ідентифікації. Далі на сторінці авторизації підтвердити запит за допомогою мобільного додатку GlobusPlus.

3. Після успішної перевірки зазначених даних Ви будете ідентифіковані на порталі послуг.

Плата за передавання та/або отримання ідентифікаційних даних клієнта у ГЛОБУС БАНКУ відсутня. Деталі тут.

Загальна інформація для ознайомлення споживачів фінансових послуг тут.