ГЛОБУС БАНК - у топ-10 банків за підсумками тридцятого "Рейтингу надійності (привабливості) банківських депозитів від Рейтингового агентства «Стандарт-Рейтинг» (Україна)".

 

Уже майже два роки до ТОП-10 лідерів рейтингу входить ГЛОБУС БАНК. За даними НБУ, чистий прибуток банку за перше півріччя 2020 року склав 51,585 млн. грн., а чистий процентний дохід — 126,209 млн. грн.

 

Банк продовжує показувати стійку тенденцію зростання доходів, не дивлячись на охолодження ділової активності в Україні. Станом на початок третього кварталу 2020 року, частка проблемних кредитів (NPL) у портфелі банку становила 12,36%, що майже вдвічі менше, ніж в середньому по банках, які брали участь в рейтингу.

 

Начальник Департаменту роздрібного бізнесу ГЛОБУС БАНКУ Дмитро ЗАМОТАЄВ так прокоментував успіхи свого банку: «ГЛОБУС БАНК з честю пройшов гостру фазу карантину та забезпечив збереження депозитного портфеля на рівні березня 2020 року. Більше того, стабільна позиція Банку на ринку залучення коштів клієнтів дозволила нам на початку літа підтримати тренд з падіння процентних ставок та забезпечити їх поступове зниження (на 3–4% річних в національній валюті) для нових депозитів без втрати портфеля. За допомогою інших стимулів та бонусів ми змогли зберегти давніх відданих клієнтів і навіть розширити їхнє коло»”.