Безкоштовна доставка та розіграш подарунків для власників карток Mastercard® від Глобус банку!

Безкоштовна доставка та розіграш подарунків для власників карток Mastercard® від Глобус банку!

 

За оплати карткою Mastercard® в інтернет-магазині АТБ отримуйте безкоштовну доставку товарів і шанс виграти один із 5 смартфонів.

 

Як узяти участь в акції?

1. Завітайте в інтернет-магазин АТБ за посиланням https://zakaz.atbmarket.com

2. Платіть карткою Mastercard на суму від 300 грн й отримайте безкоштовну доставку.

3. Оформляйте замовлення товарів на суму від 500 грн і ставайте учасником розіграшу 5 смартфонів.

 

Деталі тут

 

Акція діє з 10.12.2020 р. по 20.01.2021 р. включно на території України, за винятком тимчасово окупованої території, визначеної законодавством України, і території проведення ООС. Безкоштовна доставка доступна для замовлень на суму від 300 грн. У розіграші смартфона беруть участь чеки на суму замовлення від 500 грн.


Fatal error: Uncaught ErrorException: Undefined offset: 2 in /var/www/globusbank/globusbank.com.ua/components/com_card_rate/scheduler.php:25 Stack trace: #0 /var/www/globusbank/globusbank.com.ua/components/com_card_rate/scheduler.php(25): F069bd4b7->errorHandler(8, 'Undefined offse...', '/var/www/globus...', 25, Array) #1 /var/www/globusbank/globusbank.com.ua/admin/components/sys_scheduler/lib.php(63): comCardRateScheduler::loadFromXML('') #2 /var/www/globusbank/globusbank.com.ua/admin/components/sys_scheduler/lib.php(33): sysSchedulerLib::executeItem(Object(stdClass), '30') #3 /var/www/globusbank/globusbank.com.ua/index_interface.php(69): sysSchedulerLib->execute() #4 /var/www/globusbank/globusbank.com.ua/index.php(9): Fea7e8f33::runScheduler() #5 {main} thrown in /var/www/globusbank/globusbank.com.ua/components/com_card_rate/scheduler.php on line 25