Для клієнтів-фізичних осіб, які укладають угоди на суму понад 150 000 грн.,
Банк «ГЛОБУС» пропонує послугу «Безпечний розрахунок»

Переваги «Безпечного розрахунку» від Банку «ГЛОБУС»:

 • Гарантія надходження грошових коштів на рахунок Продавця тільки після отримання Банком нотаріальної копії Договору купівлі-продажу;
 • Гарантія повернення грошових коштів Покупцеві у разі відмови від угоди Продавця;
 • Зберігання грошових коштів Покупця на спеціальному рахунку в Банку;
 • Укладення тристоронньої додаткової угоди (Банк/Покупець/Продавець), для захисту ризиків як Покупця, так і Продавця;
 • Вартість послуги 250 грн.

Алгоритм проведення операції купівлі-продажу товарів та послуг, вартість яких
перевищує 150 000 грн.,
в рамках послуги «Безпечний розрахунок»

Обставини використання Сума договору купівлі-продажу, що укладається між фізичними особами, перевищує 150 000 гривень. Нотаріус здійснює посвідчення такого договору після надання покупцем Додаткової угоди, яка підтверджує, що подальший розрахунок покупця з продавцем відбудеться у безготівковій формі.
Суть послуги
 • зберігання грошових коштів на спеціальному рахунку до моменту надання нотаріальної копії договору купівлі - продажу;
 • перерахування грошових коштів на користь Третьої сторони (продавця);
 • разове зняття третьою стороною (Продавцем) перерахованих готівкових коштів у повному обсязі
Крок 1  
 1. Клієнт-покупець безкоштовно відкриває поточний рахунок в Банку «ГЛОБУС». (Клієнтам Банку, які вже мають відкритий поточний рахунок в національній валюті, відкривати додатковий не потрібно).
 2. Підписує Додаткову угоду до Договору відкриття банківського рахунку, що передбачає послугу «Безпечний розрахунок».

  Важливо!
  Додаткова угода набуває чинності з моменту її підписання та діє протягом 5 (п'яти) робочих днів.

 3. Вносить кошти на поточний рахунок в межах суми договору купівлі-продажу та комісії Банку через касу або шляхом безготівкового перерахування з іншого рахунку.

  Важливо!
  Одразу після перерахування коштів на рахунок внесена сума в рамках послуги «Безпечний розрахунок» блокується!
 
Крок 2
Після укладення Клієнтом-покупцем Додаткової угоди Третя особа (продавець) ознайомлюється з її текстом та засвідчує власним підписом. Цей підпис на Додатковій угоді свідчить про те, що продавець (Третя особа) переконався у внесенні коштів покупцем на спеціальний рахунок, та, що продавець після посвідчення нотаріусом зможе особисто надати до Банку нотаріальну копію договору купівлі-продажу, посвідчену нотаріусом.
Крок 3
Покупець звертається до нотаріуса з Додатковою угодою, яка підтверджує, що подальший розрахунок покупця з продавцем відбудеться у безготівковій формі, а також інформує його про дату завершення Додаткової угоди.

Після посвідчення нотаріусом договору купівлі-продажу Покупець або Продавець отримує його нотаріальну копію та передає її до Банку.У разі припинення Додаткової угоди у зв'язку із закінченням її строку дії (без проведення договірного списання коштів) Банк на наступний робочий день після закінчення строку дії Додаткової угоди повертає кошти на поточний рахунок Клієнта-покупця в АТ «КБ «ГЛОБУС».За більш детальною інформацією звертайтеся до Контакт-центру Банку «ГЛОБУС» за телефоном 0 800 300 392 або до відділень Банку і наші спеціалісти радо Вам допоможуть у вирішенні Ваших фінансових питань.