Друзі! Ви просто фантастичні!

Програма лояльності GlobusBonus працює і допомагає!

 

Ми отримали звіт про результати першого спільного благодійного кейсу з партнером програми GlobusBonus - онлайн-платформою Yapomoga зі збору коштів на корм для тваринок з притулку БО БФ «Фатум». У ньому брали участь небайдужі люди з великим серцем - Ви, учасники програми лояльності GlobusBonus, які перераховували накопичені бонуси на благодійність і вже отримали за це подяку.

 

«Привіт, друже!

Мене звуть Рей. Я пес з притулку “Будинок, де живе любов”

В нас дуже багато мешканців: 85 собак і 32 кота. А мама Людмила у нас одна і їй потрібна допомога.

Я дуже радий, що цієї суботи нам привезли багато смаколикiв. О, ти навіть не уявляєш, як ми їм зраділи! Адже нас не часто відвідують гості з сюрпризами. Завдяки тобі і таким добрим людям як ти, було зібрано 80 000 Бонусів Добра. А це 9 000 грн! За ці кошти вони привезли нам безліч їжі, уяви собі це 275 кг сухого корму ! Цілий місяць ми будемо ситі та задоволені.

 

Тут ти можеш подивится звiт - https://www.instagram.com/p/CGZ_BSrHyw9/

 

Дякую за допомогу, Друже!

Завдяки тобі ми стали по-справжньому щасливими!”

 

Щоб Рей та його друзі завжди були ситі й доглянуті, безкоштовно реєструйся на участь у програмі лояльності GlobusBonus https://globusbonus.globusbank.ua/, частіше користуйся платіжною карткою від Глобус Банку, накопичуй бонуси та витрачай їх, щоб ДАРУВАТИ ДОБРО.

Нагадуємо, що один Globus-бонус ти отримуєш за кожні 10 гривень, витрачених на покупки товарів або оплату послуг карткою. Накопичені Globus-бонуси можна обміняти на класні подарунки або витратити на благодійність. Каталог є на сайті програми https://globusbonus.globusbank.ua/gifts/